Jump to content

allavõtja

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

allavõtja

  • Tase
    Vaatleja
  1. Toitumisest

    Palun kritiseerige ka minu toitumist või õigemini andge nõu, kuidas parem oleks. Hommikusöök kell 07.00 Kaerahelbepuder (natuke suhkrut, soola) klaas jogurtit mõnikord ka kohuke või võileib must kohv (ilma suhkruta ja piimata) kell 10.00 banaan kell 12.30 Lõuna kanafilee riis toorsalat tomatimahl kell 15.00 õun kell 17.30-18.30 trenn (aeroobika) peale trenni lean gain´i jook kodus 21.00 tee suhkruta iga päev joon 2 liitrit puhast (kvaliteetset ja ilma gaasita vett) Trenn on kolm korda nädalas (erinevad aeroobika stiilid E, K, R ja siis Laup. ujumine) Kui trennipäeva ei ole, siis õhtul söön kodus natuke jogurtit, kohupiima või kodujuustu u. kell seitse, magama lähen kell üksteist. Nädalavahetusel on toitumine veits vabam, kuna igasugused üritused. Siiski ikka jälgin ja millegagi üle ei pinguta. See päevemenüü on mul analoogne, aga muidugi kombineerin iga päev, et oleks vaheldust. Aga suhe on umbes selline. Jään huviga kommentaare ootama..................
  2. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Õnneks või kahjuks ei ole ma ainuke, kellel selline mure. Väga paljud naeravad pidevalt välja, et see pole ju mingi "mure". Aga kui tõesti pingutad ja tulemusi ei ole näha, siis teeb ju nukraks. Rõhutan veel, et kui teistele sale paistad, siis tähtis on ikkagi ENDA ENESETUNNE. Mul tervisega on kõik väga ok. Võtan küll beebibille, aga see kindlasti allavõtmisel takistuseks ei ole.
  3. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Igaks juhuks mainin veel et olen tütarlaps ja 23 aastane. Olen 160 cm pikk ja kaalun 54 kg, aga soovin kaalu langetada 49-50 kg-ni. Käin kolm (3) korda nädalas aeroobikas ja üks kord nädalas ujumas. Ka toitumine on igati tervislik ja tasakaalukas. Olen regulaarselt treeninud 4 kuud ja kaal ei ole langenud. Ma tean, et kaal ei pruugigi langeda, kuna lihas tuleb rasva asemele ja see kaalub rohkem kui rasv. Siiski peaks ju ümbermõõt vähenema, aga ka seda pole juhtunud. Ostsin fitnessi poest ultimate lean gain formula, mida müüja soovitas peale igat treeningut manustada. See pidavat pikemas perspektiivis kaalu langetama. Ex ma usaldan teenindajat. Siiski tahaksin rohkem erinevaid arvamusi, kas see ikka toimib? Tegelikult on see ju massilisaja nime all, aga MASSI MA JUURDE MITTEMINGIL JUHUL EI SOOVI SAADA! Ostsin lisaks ka L-Carnitin rasvapõletavaid kapsleid. MA ei tahaks, et keegi ütleks, et mul pole vaja kaalu langetada. Olen küll normaalkaalus, aga tähtis on ikkagi enda enesetunne ja ma ei kirjutaks siia ju niisama. Tahksin tõesti tõsiseid nõuandeid ja arvamusi..............................................
  4. Olen 160 cm pikk ja kaalun 54 kg, aga soovin kaalu langetada 49-50 kg-ni. Käin kolm (3) korda nädalas aeroobikas ja üks kord nädalas ujumas. Ka toitumine on igati tervislik ja tasakaalukas. Olen regulaarselt treeninud 4 kuud ja kaal ei ole langenud. Ma tean, et kaal ei pruugigi langeda, kuna lihas tuleb rasva asemele ja see kaalub rohkem kui rasv. Siiski peaks ju ümbermõõt vähenema, aga ka seda pole juhtunud. Ostsin fitnessi poest ultimate lean gain formula, mida müüja soovitas peale igat treeningut manustada. See pidavat pikemas perspektiivis kaalu langetama. Ex ma usaldan teenindajat. Siiski tahaksin rohkem erinevaid arvamusi, kas see ikka toimib? Tegelikult on see ju massilisaja nime all, aga MASSI MA JUURDE MITTEMINGIL JUHUL EI SOOVI SAADA! Ostsin lisaks ka L-Carnitin rasvapõletavaid kapsleid. MA ei tahaks, et keegi ütleks, et mul pole vaja kaalu langetada. Olen küll normaalkaalus, aga tähtis on ikkagi enda enesetunne ja ma ei kirjutaks siia ju niisama. Tahksin tõesti tõsiseid nõuandeid ja arvamusi..............................................
×