Jump to content

fitnez

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

fitnez

  • Tase
    Vaatleja
  1. 3 küsimust proteiini kohta

    suur tänu vastuse eest. oskad äkki teisele küsimusele ka vastata?
  2. 3 küsimust proteiini kohta

    aitäh kõigile vastuste eest. kas olen õigesti aru saanud, et proteiin mu rasvapõletust segada ei tohiks? Mu proteiini parim enne oli 3 kuud tagasi. Kas kõlbab veel võtta või mitte? Ette tänades
  3. Oleksin väga tänulik, kui keegi oskab vastata kolmele(arvatavasti lollile) küsimusele. 1.) Kui soovin rasvaprotsenti vähendada, joostes 5x nädalas ning tehes 3-4 korda nädalas ka jõudu, siis mida toob kaasa neil 3-4'l päeval 1x päevas proteiinisheigi võtmine. Kas on loogiline, et nii tehes saan rasvaprotsendi alla ning samal ajal ka võimsust juurde? 2.) Ostsin 1.5a tagasi proteiinipurgi. Kas seda võib ikka kasutada või mitte?(Lõhn on sama, mis enne. Ka maitse pole muutunud.) 3.) Kui olen õigesti aru saanud, siis proteiini tasub kasutada ainult peale jõutrenni, et lihased taastuksid kiiremini ja areneksid suuremaks. Küsimus on selline, et kui näiteks teen kõva kätetreeningu ning peale seda võtan sheigi, siis kas see toob kaasa ainult käte või kogu keha massi suurenemise? Vastust oleks vaja nii kiiresti kui võimalik. Ette tänades
×