Jump to content

Fdvk

Kasutajad
  • Sisu loend

    307
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Fdvk postitused

  1. valu kolmnurgas

    Sa oled lihtsalt vähe teinud seda harjutust või lihtsalt kõht/selg nõrk. Olen 15.a võin neid väga palju teha valus ei hakka, klassikaaslastel hakkab ka valus.
  2. Kas coca annab ka kaloreid juurde?
  3. jõusaal

    Ma alustasin 15.a. Jõusaal kus mina käin on ikka päris odav, 20kr tund ( keegi seal kontrollima ei tule kui oled üle tunnikese olnud).
  4. Kõrge pulss ja nõrkus

    ma sõitsin 11minutit rattaga jõusaalis ja pulss oli 128-133 on see normaalne?
  5. Harjutused saalis ja kodus

    3x suutlikuseni siis ma peaks tegema väga palju ju. siis ma ei saaks teist trenni tehagi. Kas nii võib teha et mingi lisa raskus rinna peal ja siis kõhulihaseid.
  6. ületrenn

    Mul samamoodi 15min peale trenni on nii nagu poleks trenni teinudgi aga trenni ajal suht väsinud vahest.
  7. Küsimused.

    1.Kui ma kasutaks Edasijõudnute kava jaotuna kolmeks sealt kasutaks Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht esmaspäev,kolmapäev ja reede , kas see oleks liigne koormus lihastele või ma peaks jalgu ka tegema? 2.Kui ma kangi surun rinnalt kas siis on vahet kui ma surun ülesse ja hingan välja või sisse ja alla sama moodi? 3.Kumba peaks rohkem jooma piima või jogurtit või mõlemat? 4. Kui ma õieti ei toitu kas see on halb? Ma söön seda mida ema teeb ja siis koolis, hommikuti ei ole väga palju aega ja ma ei viitsi ka süüa teha.Kas see on halb?
  8. Küsimused.

    seal kus ma jõusaalis käin pole peeneid masinaid Sinu jutust lugesin välja et ma peaks tegema jalgu ka, eks ma siis teen
  9. tund magamist enne keskööd...

    Ma lähen võin ükskõik mis kell magama minna ikka ärkan 6:30
  10. Küsimused.

    See kava jaotuna kolmeks sealt teen seda esimest(rinda) ja kolmandat ( selga). Esmaspäev rind, kolmapäev selg siis ma mõtlesin et reedel teeks segamini, ma ei viitsi eriti jalgu teha. Trennis ma kuskil ei käi.Eks vaatab.Aitäh kõigile
  11. Rinna ülaosa

    Proovisin ka seda videot õpetust jõusaalis täna, päris hea.Kumba oleks parem juua kas jogurtit või piima või mõlemat?
  12. Tõstmise isiklikud.

    10Kg Täna esimest korda hakkasin kangi rinnalt suruma.Pole proovinud kui palju jõuan.
  13. pea alaspidi kõhulihased

    Olen proovinud ka teha neid suht läbi võtavad jah.Tahaks ka nende kohta rohkem infot.
  14. Milliseid jalatseid kannate?

    Mina teen sokkis trenni.
  15. Fitness.ee vs Jõekalda

    Millal see telekas?
  16. Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

    12 tegin koolis kaalun 60kg.Käed lasin täiesti sirgeks ja Nukid olid näo poole.Teistpidi teeks rohkem ma arvan.
×