Jump to content

DogDemon

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

1 Neutraalne

DogDemon

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.02.1991
  1. Eestkükk

    Nonii, proovisin siis reedel ära selle imeasja. Kangist sai kuidagi näppudega kinni võetud. Natuke ebamugav ja valus oli õlgadel, aga eks see sellest, et esimest korda sai tehtud ka, ajapikku harjub ehk ära, leiab kõige mugavama koha üles. Triitseps oli mul küll kükki üleval positsioonis enam-vähem maaga paralleelne, aga alumises asendis langesid küünarnukid kohe vägisi natuke alla poole, aga ehk see probleem lahendub harjutamisega. Ehk siis minu esimene eestkükk oli success(vist)... ise olen rahul. =D
  2. Eestkükk

    Tänan väga! =)
  3. Eestkükk

    Nonii...kuna olen siiamaani lihtsalt kükki teinud, siis mõtlesin, et prooviks ka eestkükki. Komistasin ühes teemas sellist saiti http://www.ironmanmagazine.com/site/squats/ kus siis räägitakse sellest natuke. Küsimusi tekkis mul seal lõigus, kus ta räägib kangi asetsemisest... "Your shoulders must be flexible enough to rack the bar across your front deltoids so that your triceps are parallel to the floor. The form often shown of a bodybuilder crossing his arms to hold a bar while he does front squats is not acceptable. Since you can’t lock the bar in place, you can’t use much weight. Thus it becomes an auxiliary exercise rather than a primary one." Et mis mõttes ei ole käte ristamine aktsepteeritav? Siis veel räägib õlgade venitamisest... Being able to handle enough weight to increase strength appreciably depends on a solid rack. Few have the necessary flexibility in their shoulders initially, but nearly everyone who’s willing to spend the time stretching out his shoulders and elbows can achieve it. Keegi ehk oskab mulle mullle ka täpsemalt ära seletada, milliseks ma siis oma õlad peaksin venitama?
  4. Ahem...tahaks nagu teada, kas see kava ka mõikas siis? Tänan
×