Jump to content

seedorf90

Kasutajad
  • Sisu loend

    60
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

seedorf90

  • Tase
    Värske olija
  1. Lõuatõmbamine

    Ma imetlen su tahtejõudu kui suudad iga päev 50-100 lõuatõmmet teha
  2. JALGPALLI MM 2010

    Argentiina võiks võita. Neil on 2 parimat ründajat ning väga emotsionaalne treener. Ja nad on võimelised kõik alistama.
  3. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    Võitis Kaupo Valb Maaülikoolist, teiseks jäi Henry Tammann samuti Maaülikoolist.
  4. Tartu tudengirammumees 2010 - 1.mai

    See on nagu tõstekang, kuid kangi toru läbimõõt on suurem ning ketaste asemel on suured auto rattad.
  5. Sõjaväe komissariaat

    kus kohas sa aega teenid praegu?
  6. Sangommi trenn

    Ma teen küljelihaseid niimoodi, et panen 32kg pommi turjale ja siis teen kerekallutusi külje peale.
  7. Jooksmine

    Krambid peaksid tekkima ju soolapuudusest ja kui organismil on veevajadus. Soovitan juua mingit soolast mineraalvett.
  8. Võilille juur

    Lugesin kuskilt, et kui kõike õigesti teha siis maitsevad need juured nagu koorekommid:D Minu omad olid ikkagi veidi mõrumaitsega.Ja ega ma täpselt ei tea millal neid oleks õige korjata, ise korjasin päeva ajal.
  9. Võilille juur

    mulle meeldib neid juuri suvel korjata ja ära pesta korralikult ning siis talvel syya, maitsevad hästi
  10. Raskejõustiku JÕUD MV Tartus

    mina lähen kyll võistlema:D
  11. Ujumine või jooksmine?

    Mulle meeldib rohkem joosta, kuigi 90kg kehakaalu juures oleks ujuda palju mõistlikum.
  12. mai tea palju on eesti rekord hüpenööriga hüpetes , ühe minuti jooksul, aga mul õnnestus teha ykskord 214 hüpet minutis
  13. Maaülikooli jõusaal

    seda kyll huvitav kuulda. Ja natuke kurb ka, sest siis tea enam tegelike raskusi kui kangid pole standartsed. Aga mind huvitab kuida sa seal jõusaalis neid tyhje kange kaalusid?
  14. 60 kg - 200 kükki...

    huvitav kuida jalad taluvad seda värki, tahaks ka seda 12mindis videot näha
  15. Veebruar=olümpiavõitja?

    mina arvan et see loeb rohkem noortemates vanusegruppides, kus areng on vga kiire ja aasta vanematega võisteldes on raskem.
×