Jump to content

katt11

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

katt11

  • Tase
    Vaatleja
  1. 7 kg ülekaalu

    soov on 7 juurde tulnud kilo alla saada, arvan et need on rasvakilod, samas seda ma ju mõlgutangi, et äkki on kilod sellest et iga päev trnni teen. lahendasin asja nii et ma ei kaalu enam, vaatan ainult peeglisse, söön vähem ja käin igapäev trennis edasi..küll need kilod kaovad
  2. 7 kg ülekaalu

    no mis see toitumiskava on siis?
  3. 7 kg ülekaalu

    heaküll, ma nüüd voodisse palvetama siis , no tänud
  4. 7 kg ülekaalu

    tere, olen suht spordikauge inimene. mure sellest et tegin u 5 aastat kõvasti suitsu, nüüd pole u 5 kuud teinud üldse, ja juba 7 kilo juures. enne käisin iga päev vesiaeroobikas nüüd u 2 kuud olen käinud iga päev body treeningutes. kaal ei lange, selg on küll nagu sirgem ja lihased tunduvad ilusamad. tahaksin suveks köik need 7 kg kindlasti alla saada, mida peaksin tegema. vahel harva käin ka 2 korda päevas trennis, nii meeldib lihtsalt, jõusaali ma minna ei taha kohe üldse..ma ei oska seal rassida..söön enamast tervislikult, aga sageli rohkem kui peaks, hommikuti kas ühe võileiva või mida juhtub, palju armastan puuvilju, eriti banaane ja õunu,,,joon palju kohvi...enamus päevi sööngi seda mida juhtub, raske kirjeldada, sest kindel kava puudub enne kaalusin 66 , nüüd 73- 74 kg pikkust 170 cm 25. a naine palun teie soovitusi, kuidas saada kaal langema,kas äkki on asi ikka selles et peaksin vähen trennis käima või just rohkem? vb peab ekssuitsetajate kannatus lihtsalt pikem olema, ise lihtsalt imestan et tulemust üldse kohe ei näe, kas kaal on sama, sest lihas on kasvanud?
×