Jump to content

batmannu

Kasutajad
 • Content count

  176
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

batmannu last won the day on December 2 2013

batmannu had the most liked content!

Community Reputation

22 Natuke juba nagu teab midagi

About batmannu

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 04/04/1984

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female
 • Asukoht
  Tallinn
 • Interests
  klassikaline tõstmine
 1. Lemmikloomaga jõukasse?

  Ma ei käigi, sest ei ole leidnud sellist kuhu saaks minna! Mul on elektriauto (mille aku mahtuvus on piiratud) ning lühikesekarvalisel koeral on talvel külm mitte töötavas autos või siis õues passida. See ei ole lahendus, et ta trenni ajaks autosse jätan ning samuti ei ole aega, et päeva jooksul mitu korda kodu-töö-trenni-kodu-jne vahet sõita. Otsin ikka veel kohta kus treenima hakata, kas kuskilt tuleb mõni sõbralik pakkumine ka?
 2. Lemmikloomaga jõukasse?

  Tavaliselt inimestel ei ole koera karvale allergia, vaid kõõmale. Kuna mul on lühikarvaline koer, kelle kõõma kogus on väike ning keda pesen tihti, ei ole täheldanud et allergilistel inimestel oleks koeraga kokkupuutest allergiahoog tekkinud. yup, nii ongi! olen palju kodust ära ning et koer ei peaks hommikust õhtuni üksi kodus olema, kaasan teda oma tegemistesse nii palju kui võimalik. Ta käib minuga tööl kaasas ja igal pool mujalgi. Kui ikkagi hommikul 9 paiku kodust välja lähed ja 11 paiku õhtul koju jõuad, siis minu meelest on täitsa mõistlik sõber kaasa võtta. See on ka üks põhjuseid miks otsin kohta kus saan trenni koera kaasa võtta. Mul lihtsalt ei ole aega, et kodu ja töö ja muude tegemiste vahelt vahepeal koer koju viia ning siis uuesti peale võtta ning edasi toimetada. Hetkel on elutempo lihtsalt selline kiire, mistõttu otsin lahendust, et saaks saalis trenni ka teha!
 3. Lemmikloomaga jõukasse?

  Minu koer kindlasti kange ei karda ning ta on mul rahulik kukkununnu kes vahest ükskõik mis hinna eest tahab musi teha.. koerad on erinevad ning sellist hirmu kindlasti ei ole, et koer jääb kuskile alla või hakkab hirmsasti segama.
 4. Lemmikloomaga jõukasse?

  Panen siia ühe pildi ka koerast. Ta pole kuri ning on suhteliselt atleetlik - seega sobiks ideaalselt jõukasse motivaatoriks!
 5. Lemmikloomaga jõukasse?

  no koera seisukohalt on fantastiline kui ta igale poole kaasa võetakse ning enda seisukohalt on koera kaasa võtmine jälle suur aja kokkuhoid. võibolla jack russeliga ning sellise hüperaktiivse koeraga oleks tõesti saalis segav tegur, kuid kui koer on enam-vähem mõistlik ning rahulik ei tohiks olla probleem. Arusaadav kah, et kõik ei olegi koera inimesed.. nii et siis keegi ei tea kas tallinnas/harjumaal leidub sellist kohta, kuhu saali saab koera kaasa võtta?
 6. Lemmikloomaga jõukasse?

  Kallis foorumi külastaja, ma ei kirjutanud seda postitust, et saada teada mis on sinu arvamus lemmikloomade ning nende tolereerimise osas, vaid kirjutasin kuna soovin teada saada, MILLISESSE jõusaali saab lemmiklooma kaasa võtta. Aitäh
 7. Lemmikloomaga jõukasse?

  Sul on ju mini bullikad Kas keegi jõusaalide omanikest ei taha sõna võtta ja öelda et "tule siia, minu juures saab koeraga ka trenni teha!"
 8. Lemmikloomaga jõukasse?

  Tervist! Mujal maailmas olen päris palju näinud bodybuildereid oma koertega jõukates trenni tegemas. Kus eestis (tallinnas) on lemmikloomadega trenni minek lubatud?
 9. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

  kui aus olla, siis ma unustasin ära.. :/ ja nii palju ma kindlasti suruda ei jõua
 10. Haha.. aga mul on 2 sellist triksi! väga mugavad ja mõnus on nendega olla. natuke paks materjal ja ajab kergelt higistama, kuid nagu paljas oleks, väga kerge ja eriti kuskilt ei kisu Neid saab osta selliselt lehelt: http://www.dynamitebrazil.com/index.php
 11. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

  me ka hüppasime hypekatega. vist oli 3 v 5 min järjest ja pidi lugema neid hyppeid, aka 600 hüpet vms. huupi pakun neid numbreid, sest ma ei mäleta
 12. Igakuine võistlus Aprill - Thrusters

  ma ei jõua dipse ja lõuatõmbeid teha. mulle meeldivadki sellised teistsugused harjutused. Aga kui inimene vingub isegi rebimishaardega kükkide puhul, siis ei ole asi ju harjutuses, vaid selles inimeses endas. Ei pea olema nii, et kui harjutus on lihtne, siis võtad osa sellest ja lähed ainult võidu peale, poole lahedam on kui sa selle harjutuse sooritamiseks ka natukene vaeva näed! Kätekõverdusi oleme me kõik teinud, aeg midagi huvitavamat teha!
 13. Igakuine võistlus - Double Unders

  157 (võibolla rohkem, lugemine läks sassi)
 14. Igakuine võistlus - Double Unders

  mulle meeldib thrusterite variant!
 15. mina treenerit ei süüdistaks. sest kui sul tehnika väga halb oleks olnud, oleks ta seda kindlasti sulle öelnud ja seda korrigeerinud. kui sa raskuse all ägisenud oleksid ja ei oleks suutnud neid kordusi teha nii nagu vaja, siis oleks ta sulle ka väiksemad raskused soovitanud. Minu meelest ei ole mõtet teha trenni liiga väikeste raskustega ja ilma pingutamata. Nagu osad neiud, kes trennis biitsa ja triitsa 1-2 kiloste hantlitega treenivad. Head harjutused alaselja puhul on erinevad venitused ning jalgade tõstmised küljelt küljele.
×