Jump to content

IGGT

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

IGGT

  • Tase
    Vaatleja
  1. Mure

    seljalihaseid teen ka,et oleks kõik tasakaalus;)
  2. Mure

    Tere.Minul on selline mure,et sooviksin tervislikku eluviisi.Soov on 55 kilo peale saada,nii kiiresti kui v'imalik aga tervislikult,mul on suund selle kaalu poole aga tahaksin alustada,et kilod hakkaksid vähenema.Hetkel kaalun 61 ja pikkus on 164.Seda on raske praegu teha ja ise variante mõelda kui olen välismaal tööl,kus on kõik toiduained hoopis teised.Eestisse jõudes kavatsen jätkata tervislikku eluviisi.Siis arvatavasti küsin ka uuesti nõu.Eestisse lähen Okt alguses aga sinnamaani sooviksin ikkagi alla võtta.Loodan,et see on võimalikAnnan teile siia toiduained,mida on mul võimalik süüa,et kas te äkki saaksite aidata mind ja panna nii tervislik menüü kokku kui vähegi võimalik..muret tekitab see ka sellepärast,et töökoht on selline ,et palju jooksmist ja suhteliselt siiski hea trenn..töötan Hotelllis,koristan ja teen voodeid..liikuv töö...ja tahaksin paigutada söömise kellaajad õigesti ja õhtul kuskil 21 ajal on mul kõhulihaste treenimisaeg veel eraldi...tööpäev algab kas kell 7 või kell 9..ja toit mida saan kasutada on: õun,apelsin,banaan,tomat,kurk,sink rasva-2g,juust(100 g on 343 kcal,rasva on 26 g),kodujuust 100g on 107 kcal,salaami rasva-42g,pasteet rasva-25g,paprikat 3 värvi-punane oranz ja kollane,müsli,maisihelbed,keefir 4%,rasvane piim,mis on 3,8%,küpsised-soolased,pähklid,must leib,magus heeringas-rasvane,suitsetatud lõhekala-rasvane,munad,nelja sorti moosi-rabarberi,apelsini,mustsõstra ja maasika.Juua on võimalik kahte sorti 100% mahla(apelsini ja õuna)või vett,ja teed on igat sorti(melrose nt) Ma oleksin väga tänulik kui annaksite mulle nõu,kuidas peaksin sööma.Kui käsil on selline füüsiline töö,et ma enam vähem teaksin mis on mis kellaajal vajalik.Ning õhtuti treenin tuharaid veel eraldi ja kõhtu samuti. Üks pisike küsimus oleks veel selle kohta,et kas on ka mingeid kindlaid venitusharjutusi mida võiksin teha,kuna selg kipub küüru pahatihti vajuma ja valus on ka,tahaksin hommikuti näiteks sellega tegeleda või pärast tööd või üldse enne magamaminekut Suured tänud!
  3. KÕHT kenaks

    Tere,mul selline probleem,et keha on proportsioonist väljas...olen muidu oma kehaga rahul aga kõht on ees,olen sellega üritanud jamada igate pidi,käin 2 korda nädalas aeroobikas ja õhtul pärast kuute ei söö...üritan mingeid kõhulihase harjutusi õhtuti teha ka kui mul trennipäeva pole...aga tahaksin nõu küsida,et kuidas peaksin toimima,et midagi kõhuga ka toimuks:S???äkki kusagil on migni rasvapõletus programm kirjas netis või mae i tea...äkki oskate aidata?
×