Jump to content

hhuuggoo

Kasutajad
  • Sisu loend

    13
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

hhuuggoo

  • Tase
    Algaja
  1. Palju keegi rinnalt surub

    toidulisasid ei tarvita aga rinnalt surumist teen: 80x10 100x8 120x2 110x4 lähiajal on plaanis reksi proovida:)
  2. Palun aidake..

    toidulisasid ei tarvita aga rinnalt surumist teen: 80x10 100x8 120x2 110x4 lähiajal on plaanis reksi proovida:)
  3. Kreatiin ja Milk Proteiin...

    Et nagu kuidas neid võtta...Milk sellepärast et ei ole eriti raha...Aga jah küsija suu pihta ei lööda...
  4. liigesed

    sellised asjad nagu naharebendid biitsepil ja kaenlaall....järjest suurenevad....trenni tahaks teha...aga jama kole ju...teil ei ole selliseid probleeme v?
  5. Whey Lemon Super (1800 g)

    palju on valgu sisaldus....palju peab tarvitama kui kaal on 83kg..
  6. Champion 8

    mida arvata Eesti proneiinist Champion 8
  7. kas nii on kasu????

    kas nii on kasu kui rinnalt surun järgmiselt: 60kgx10 80kgx10 90kgx8 100kgx5 80kgx10
  8. Naharebendid

    ega need enam ära ei lähegi võta suvel päikest siis ei ole nii palju näha. mul sama probla
  9. Biolabi toidulisandid

    Mida arvata Eesti proteiinist Biolab Champion8...
  10. biitsepsi arendamine

    proovi nii teha et teed 35kg 10 korda järjest ja kohe peale seda kummasegi kätte kümme kilo ja nendega ka 10 korda...ja nii 3 seerjat ja näed kuidas biitsep kasvab....mul tuli ainult sellest naharebendid piitsepile aga kasv oli ka meeletu
  11. T6husaim valk ...

    mul tuli jõudu, pekki, lihast...kõike ühesõnaga
  12. T6husaim valk ...

    180cm ja 71kg kaalusin kui jõusaalis hakkasin korralikult käima..esimene valk mida kasutama hakkasin oli biolab muscle mass 3 ja 3 nädalat hiljem proovisin biolab champion 8...trenni tegin 5-6 korda nädalas...2 kuu pärast kaalusin ja oli 86kg...nii, et juurde tuli 15 kilo...ainuke halb asi oli see, et tulid naharebendid piitsepi ja kaenla alla!!!nii, et järelda ise...............
×