Jump to content

jansa1

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jansa1

  • Tase
    Vaatleja
  1. Kõhu ja rinnalihased

    äkki keegi filmiks paar seda liigutust?? ja siis upiks kuskile?? super tänud oleks.. mul ka ei avane koduleht..
  2. Kreatiin

    mis selle toime siis lihastele on?? mis sinna niiöelda "impordib"??
  3. Kreatiin

    Nii sain kokku loetud, et osad kreatiinid seovad vett lihastesse osad mitte.. vb sain valesti aru... aga kui ei siis ikkagi küsimus kas see toode ka seob vett??: http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=306 ootan vastuseid
  4. Küsimus proteiinide kohta

    ikka ei saa enda kohta vastust , kas aitaks siis midagi ka kaasa? Hera80+Dextro? Ntks esimesel päval pumpan ennast nii välja et järgmine päev juba valus harjutusi teha.. lihasvalu:(...
  5. Küsimus proteiinide kohta

    kuidas jääb siis keegi ei oska midagi rääkida?? et kas aitab ka midagi kui hakkan kasutama vms? lugesin ka et segatakse süsivesikutega.
  6. Küsimus proteiinide kohta

    Kas siis mingit kasu ei saagi sellest alguses?? Muidu olen üldse suure kehaehitusega.. 190cm pikk ja kaal 90kg kanti...
  7. Küsimus proteiinide kohta

    Nimelt alustasin jõusaalis käimist, nüüdseks 10 korda käidud. Nädala jooksul 2-3 korda. Mõtlesin, et võiks proteiini kasutama hakata.. lugesin siis igalpoolt midagi ja lõpuks vaatasin et paljud kasutavad (HERA-80 -t). Kuskilt olin ka kuulnud, et kui tarbida mingeid aineid ja siis enam mitte neid kasutada ja trenni teha pidavat niiöelda "rasva" minema.... Et kas sellist efekti ei teki selle toote puhul.. Ja äkki on veel mingeid lisasid mis selle tootega hästi kokku sobivad?? Loodan et saan vastuse, kuigi eriti ise ka aru ei saanud mis ma siia kokku kirjutasin
×