Jump to content

rainukas3

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rainukas3

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 22.07.1992
  1. Kaalust alla

    Kui sa ei tea mis asi on 10-12 tundi päevas kõndida, siis ära aja siin niisama juttu. See oli olude sunnil ja ma ei viibinud kodus
  2. Kaalust alla

    Tean omast käest, et kuu aja jooksul 3 korda päevas süües (puder-supp+praad-väike söök) on võimalik üle 5 kilo alla saada Tõsi küll, selle kõrvalt ma kõndisin üle 1000 km, aga kuna toit oli tervislik ja mingit rämpstoitu suust alla ei ajanud, oli tervis täitsa korras ja meeleolu hea
  3. Väljakutse

    Treeningul jookse ikka pikemat maad kui võistlusel, endalgi olnud kordi kus pole viimastel treeningutel õiget maad harjutanud ja siis võistlustel jooken kinni ennast (pikk sprint/keskmaa)
  4. Imre Vähi sai isaks!

    Palju õnne tütre puhul
  5. Söögiisu puudumine.

    Aga kuidas siis tagasi said? Mul ka olnud selliseid perioode kus ei taha lihtsalt süüa kuna on halb meeleolu olnud, aga praegu on nii, et midagi lahti pole, aga söögiisu pole Üritasin oma lemmiktoitudega päevast kalorikogust täis saada, aga ka siis ropsisin välja NB: Füüsiline koormus on piisavalt suur, et kaloreid ära põletada
  6. Jooksupüksid

    ise olen kah neid pükse kasutanud mingi üle 5 aasta ja võiks tõesti öelda, et new balance omad on mul täiesti õiges kujus siiani ja pole nendega midagi juhtunud. Kallid nad kah ei ole, sama kallid kui tavalised dressipüksid ja vahest saab ka isegi odavamalt aluspükste kohta siis nii palju, et see on tõesti individuaalne - jookstakse ju ikkagi sellisel eesmärgil, et võimalikult head koormust saada ja sellega kaasneb higi ja see aluspesu lihtsalt tilgub higist peale jooksmist hõõrdumise kohta niipalju, et see kaalufaktor ei mängi siin küll eriti rolli - olen ise 185 pikk ja kaalun 70 kilo ja ikkagi vahest peale jalutamist on tunda kuidas need siseküljed valutavad lõppu siis ka sellest, et miks neid eelistada - ülimalt kerge tunne on nendega joosta, nagu polekski midagi jalas. Samas on nad soojad ja tuul ei käi läbi, aga palavaks kah väga ei tõmba
  7. Serious Mass???

    jäta rs maha, siis saad massi juurde ei tglt on asi nii, et need massilisajad toimivad erinevat moodi erinevatele inimestele, sest toitumine, ainevahetus, trenn ja eluviis on kõigil erinev samas ei tasuks kohe kõige odavamat osta, kui tahad kindlat tulemust, siis tuleks tõesti paika panna toitumine, sest tean, et sõbrad saanud ka puhtalt suure söögiga kilosid edukalt juurde kuigi see kauem võtab kui raha palju, siis võid ju erinevaid tooteid kah proovida
  8. Proteiin - gaasid?

    vaata asi on selles, et alguses on kõik kõvad hakkajad trennitegijad ja mõtlevad, et ükskõik mida nad seal teevad on tulemusega. Ka noored käivad ju alguses niisama kangi lükkamas ja kui mõni targem kah vahest näeb, siis ikka ju õpetab teda õigeid asju tegema või siis mida ta üldse teha võiks, et see ära tasuks.
×