Jump to content

Nesatur

Kasutajad
  • Sisu loend

    782
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Nesatur postitused

  1. Ektomorf=Endomorf, mesomorf

    Huvitusin sellest, et kas ektomorf areneb sama kiiresti kui endo- ja mesomorf või ei. Tundub suhteliselt võimatu see, sest ektomorf peab ju lihast nagu täiesti nullist arendama, aga endomorfil ja mesomorfil on midagi ikka naha ja kondi vahel kah.
  2. Kui see kes pildil on oled sina, siis ma küll ei ytleks et sa ektomorf oled. Ma ei kujuta ette, kes siis mina veel olen!
  3. Ektomorf=Endomorf, mesomorf

    Eks siis peab hakkama kõvasti rügama! Tänud!
  4. Toitumine

    Täna sõin kella viie aeg normaalse prae, järelikult pean siis veel sööma enne kella 24.00-st magamaminekut jah? Tänud!
  5. Kava!!

    Kui aega leiad siis oleksin ka kava eest väga tänulik:) mail: njoi@hot.ee
  6. Toitumine

    Kui hilja oleks siis üldse viimane aeg süüa? Vahest tuleb ette poole kümnene sööming:D
  7. Tekkis selline küsimus, et kumb on tähtsam massi ja jõu arendamisel, kas suure raskuse tõstmine 8-10X või väikeste raskuste tõstmine palju kordi? Usun et see on suht rumal küsimus, aga küsin ikkagi! Tänud!
  8. Kas rasket ja vähe või kerget ja palju?

    Seda muidugi, kuigi see viimane küsimus käis rohkem rinnalt surumise kohta.
  9. Kas rasket ja vähe või kerget ja palju?

    Küsimus oli jah natuke valesti esitatud vajaliku vastuse saamiseks:) Et siis mis raskus peaks peal olema, et teha kas jõuks kuni 5x või massiks 8-10x, kui max on näiteks 50kg.
  10. Kas rasket ja vähe või kerget ja palju?

    Õigus jah, lugesin seda paar päeva tagasi:D Aga hüpertroofia on siis see tunne, kui lihased on viimse piiripeal, "mõnusalt" valusad jah?
  11. Kas rasket ja vähe või kerget ja palju?

    Tänud! Veel 1 küsimus. Kas lõppu välja kükkimine põlvi ei riku?(arvatavasti rikub).
  12. Kas rasket ja vähe või kerget ja palju?

    Aga mis vahe on üldse massil ja jõul:D Kui sul on massi(nagu ma aru saan siis lihast), peaks sul olema ka ju jõudu või ei ole see nii?
×