Jump to content

Nesatur

Kasutajad
  • Sisu loend

    782
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Nesatur postitused

  1. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Kohe kohe algab selle aastane CrossFit Open, kust võtab osa üle 150 000 sportlase üle maailma. http://games.crossfit.com/ - registreerimine. Keegi võiks siit ka sellest osa võtta ja näha, kuidas võrreldes tippudega koht tuleb. Iga nädal uus kompleks, ja nii 5 nädalat. Parimad saavad oma regiooni võistlusele ja lõpuks CrossFit Games´ile.
  2. Rekordid

    Mis seljaga täpsemalt juhtus, ja kuidas vigastusest enam vähem jagu said?
  3. Igakuine võistlus - Põrandal surumine

    Nõus, aga silmale on seda parem vaadata, ei üritata teha jumala eest mingit ilusat puudet all ja et põrget ei tuleks(ei tulnudki). Siin tegi sujuvalt, triitseps käis maas ära jne.
  4. Seljaprobleemid

    Nii, ma saatsin Lauri Rannamale pika meili nädal tagasi, aga kuna ta pole mulle vastanud, siis ma tuleksin sinu juurde vastuvõtule. Tehtud on CT pilt, ja sealt sa saaksid degenereerunud diski näha, aga ma ei tea, kas sul on sinna andmebaasi ligipääs, endal mul pilti pole. Leidsin netist mälu järgi ühe minu selja taolise pildi, peaaegu sama: http://www.fina.org/H2O/images/stories/SMC/backpain3.jpg Vb see DDD ei olnud nii hull, aga need ülemised 3 diski, kus on sellised muhud kergelt väljas, olid mul suhteliselt sarnased. Tuleksin vastuvõtule nii kiiresti kui võimalik, kuigi MRT vastuse saan alles 17. märts, aga ei tahaks enam edasi lükata asja. Mis sina arvad, kas on mõtet tulla enne MRT vastust jne...?
  5. Seljaprobleemid

    Teen umbes 9-t harjutust, mis on elementaarsed, kui on alaselja või diski vigastus vms. Aga imelik on see, et tehes neid juba üle 2,5 kuu, iga päev, siis pole asi üldse paremaks läinud. Kuna õpin IT-d, siis on istumist päev läbi loengutes väga palju ja hiljem ka, ja just istudes hakkab see koht rohkem valutama. Ma arvan, et see on päris paha kooslus.
  6. Seljaprobleemid

    gmaster, oletame, et mul on multifidus spasmis, ja siis on ta seda olnud nüüdseks 10 kuud. Mis selle lihasega sellise aja jooksul juhtuda võib, kui ta kogu aeg valutab. Ära ei kärbu kuidagi, või on seda üldse võimalik korda saada pärast 10 kuud? Tänud. Pooleteist kuu pärast saan MRT vastuse, aga sinna on nii pikk aeg...
  7. Mida Erkko valesti ütles? No offence, aga alles sa, Archangel või keegi teine, väitis, et sööd 1 kord päevas vms. "Et mõnel ikka konkreetselt juhet kokku ajada, siis käin uuesti ka selle lihtsa toitumisstiili välja, kus ei söögi päev otsa. Kogu päeva veedad kohvi, tee või veepudeliga ning siis õhtul keerad ühe laariga kogu päevase toidu rahus sisse ja kogu lugu. See variant on alati olemas, see töötab, kuid nõuab üldjuhul kohanemisperioodi ning igaühele ei sobi. Aga, see on alternatiiv."
  8. Alakeha ilusaks

    Teen lühidalt algust: Hommikuks võiks olla kasvõi 1 muna selle saia asemel. Kohvi võib alati asendada teega, tatrapudru kõlab hästi. Lõuna peaks kindlasti olema sarnane sinu õhtusöögi kirjeldusele. 2 võileiba või kiirnuudlid kõlavad üpris halvasti. Ahjaa, juurvilju/puuvilju püüa rohkem süüa. Ei ole ise kaalulangetaja, pigem vastupidi, seega lisandub siia kindlasti sisukamaid vastuseid.
  9. Seljaprobleemid

    Kui sul on selline närvivalu, mis vahest tekib, kui oled külma saanud vms, siis pole hullu. Aga kui lööb jalga ja nii, siis anna kohe heaga 5 päeva puhkust. Ripu, painuta, tee harjutusi, mida leiad netist kergesti.
  10. Raske trenn ilma soojenduseta

    Kunagi lugesin, et staatiline venitamine enne trenni vähendab jõudu ~30% võrra. Sellest alates, teen enne trenni ainult dünaamilisi venitusi, ja peale trenni staatilisi.
  11. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Täna lisas CrossFit YouTube kükk kang pea kohal näidis-õppevideo.
  12. Lihased vormi

    Täpselt nii ongi, vaata joonist, treeningu lõppu tähistav nool on kõige madalamas punktis üldse.
  13. Fred Vunk blogi

    Füsiot ikka, tema peaks rohkem lihastest teadama.. Kiropraktikud ragistavad sul selja lahti ja pärast ragiseb üleliia.
  14. Seljaprobleemid

    Ma loodan, et nii on. Minult ~300+, ragistas selja lahti ja nüüd logisebki üle liia.
  15. Seljaprobleemid

    Sinu vastust ma ootasingi. Pildilt on näha, et degenereerunud disk on kõige alumine, ehk S1L5 vahel, ja see ei tee häda. Häda on sellest 2 või 3 diski üleval pool ja selle juures, ogajätke juurest katsudes, vasakul pool kohe, on valukoht. Valu on ainult ühe koha peal, ja lähe paremaks peale massaaž või kergeid seljaharjutusi ja tuleb siis varsti tagasi. "Töö" on IT õppimine ülikoolis, nii et istumist jne on palju, üritan nüüd vähem istuda.
  16. Ilmselgelt mitte , tahakski teada, kes see selline treener selle randme treeninguks tituleeris, kui just teema autor ise seda enda loogika järgi randme treeninguks ei pannud.
  17. Seljaprobleemid

    Räägi täpsemalt neist naksudest, mis sa selle all mõtled? Mul on ka alaselg vöga "lahti" kui korraks kõveras olen, ja selga sirutan, siis sealt selgroog ragiseb nagu paika.
  18. Seljaprobleemid

    Pärast võimlemist on tunda jh, et on natuke parem. Samuti on pärast massaaži peaeagu valutu selg, tuleb mõne aja pärast tagasi valu. Kõige kahjulikum on istumine, ja kahjuks on kool ja eriala ka istuv. Huvitav on see, et valu seal ühe lüli kõrval on kestnud kuskil 8 kuud ja pole kordagi täiesti ära kadunud. Põletik või spasm on minu ja mõnede teiste arvamus, aga et see kurinahk nii kaua kestab?
  19. Ju see oli talle ette antud sinna, et see harjutus on (randme jaoks), pooleldi.
  20. Seljaprobleemid

    Sai nüüd käidud ortopeedi juures, dr Allikvee, ja tema vaatas CT pilti, ja ütles kohe, et mul degeneratiivne diski haigus, ja L5 L4 ja L3 diskid on natuke välja tulemas, mitte küll nii, et lõigata vms oleks vaja. Sain 2 kuu pärast MRT aja ja siis tuleb täpsem diagnoos. Hetkel teen ravivõimlemist, tugevdan kerelihaseid ja venitan jalgu, hamstringe. Kindlasti on mingid ained, mis aitavad parandada verevarustust ja toitainete jõudmist diskidesse. Ostsin just Oomega-3 kapsleid ja nüüd panin Archangeli blogis tähele MSM-i, Kas võiksin seda ka võtta? Ei tea täpselt mis see on, aga mingi info sain just kätte selle kohta. Äkki keegi on kokku puutunud sellise "haiguse" ja selle raviga? Tänud.
  21. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Vb siis teha naistele 20-ga ja meestele 40-ga. Tempo saab olema kõva ja vb 50 siis nautke palju, arvestades, et see on vastupidavus-harjutus ikkagi.
  22. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Ott välistas auhindade jagamisel toetust saavad sportlased. Ma ei tea kuidas Rausiga lood on. "Võistleivaid" sportlasi on natuke raske liigitada, et kes võistleb ja kes mitte. Aga kui harjutusest rääkida, siis vb võtta midagi Crossfitist, võib päris huvitavaks kujuneda.
  23. Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

    Ma pigem olen ürituse algusest peale mõelnud, et miks keegi vahepeal kangi ära ei pane. Tingimus oli ju 5 minuti jooksul.
  24. Martinkink blogi

    Donna poest räägid? Loodan, et siin liiga palju Rakvere inimesi ei loe, muidu sulle ei jätkugi äkki liha.
  25. Palju Õnne!!! Suurepärane tulemus. Loodame, et mõned vennad võetakse dopinguproovi ka eestpoolt.
×