Jump to content

kjX

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kjX

  • Tase
    Algaja
  1. Otsing ei tööta

    Siin tõesti administraatoreid polegi, veebipoest ka midagi osta ei saa, et nagu ei saagi midagi teha!?!
  2. Otsing ei tööta

    Ei toimi ikka süsteem, väljaspoolt Eestit siis. Kaloriarvutit ka kasutada ei saa.
  3. 30g palju on ?

    Iga paki peal peaks kirjas olema, hera80 näiteks 30g=1dl.
  4. Otsing ei tööta

    Mul sama jama, ise Soomes momendil.
  5. Jalad???

    Tahaks, et jala nelipealihased ilusti välja tuleks, aga ei taha jala ümbermõõt väga suureks läheks. Kas peaksin siis jalaharjutusi teostama suuremate raskustega ja vähemate kordustega?
  6. Ega ma üle ei pinguta

    Tänan nõuannete eest, aga tegutsen ikkagi oma kava järgi edasi.
  7. Ega ma üle ei pinguta

    Kas ületreening sellepärast, et teen lliga palju seeriaid ühele lihasgrupile või jõusaalis oldud aja pärast???
  8. Ega ma üle ei pinguta

    1- ne päev; Kangi surumine rinnalt 4 seeriat Kangisurumine rinnalt kaldpingil 4 seeriat 4 seeriat veel liblikal Biitseps püsti seistes kangiga 3 seeriat biitseps kangiga puki peal 4 seeriat biitseps hantliga puki peal 4 seeriat biitseps 2 hantliga püsti seistes 4 seeriat Sis veel õlgu ja jalgu, aga nendega eriti aega ei kulu.
  9. proteiini pulber

    Proteiini küll peale treeningut, aga kui ma tulen jõusaalist alles kell 9. Tühja kõhu peale proteiini võtta pole mõtet, seega võtan tavaliselt enne magama minekut. Mõju peaks ju samaks jääma, või kuidas oleks parem???
  10. Ega ma üle ei pinguta

    1,5 tunniga ei jõua ma küll kõike tehtud. Kava on mul kahe päeva peale jaotatud. Rinnaga läheb juba 1 tund, biitsepsi ja triitsepsiga läheb veel kauem.Alla 2 tunni ei tule kohe kuidagi välja.
  11. Teen rinnale,biitsepile, triitsepsile-kõigile 4 erinevat harjutust(kokku 15 seeriat- igal lihasgrupil). Rind ja biitseps on ühel päeval ja triitseps teisel päeval(koos mõndade teiste lihastega) Ühel päeval kulub jõusaalis aega u. 3,5 tundi.
  12. Proteiin

    Kas loomne või taimne valk on parem? Praegu kasutan mingit vene päritolu loomset valku.
  13. Millal treenida???

    Kui treenin esimesel päeval rinda, siis mõjub see ka triitsepsile. Kas treenida triitsepsit nüüd samal päeval või teisel päeval.
  14. Mida valida???

    Millist proteiini ja millist kreatiini soovitate?
×