Jump to content

Inimene.

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Inimene.

  • Tase
    Vaatleja
  1. Oh jah, mis õpetaja mina olen, kuid bioloogiliselt alles täielikult kestab "puberteet", kuid see pole praegune teema. Kaalu oled välja toonud, aga pikkus? Esialgu ei ütleks küll, et sa mingi "ülekaalus" või mis iganes sa oleksid. Toitumine korda, ei näksi toidukordade vahel, hommikul, lõunal, õhtul sööd piisavalt, et ei peaks näksima. Oma "mäkid" unusta kohe üldse ära, muidu on kõik see rasvapõletus mõttetu. Tarbid vett palju, teed aeroobset - jooksmised, erinevad trenažöörid jne. Kui tahad kõhulihaseid, siis tuleb teha kõhulihaste harjutusi, muidu need sul välja ei paista. Treenida tuleb, koos õige toitumisega, kui tahad häid tulemusi, siis pead kõvasti vaeva nägema, midagi ei tule niisama
  2. Veel algaja, andke nõu.

    Täiesti olemas sellelt lehelt tellitud nii toitumis- kui treeningkava Harjutusi teen sealt nii palju, kui meie võikses jõusaalikeses võimalik teha on Aga jah, tänud siis vastajatele, proovin kiiremas korras oma toitumise korda saada.
  3. Veel algaja, andke nõu.

    Mitte päris läbisegi ka nüüd kah mitte.. nt esimesel päeval teen kätele ja kõhule, teisel päeval kõhule ja jalgadele, kolmandal päeval kätele ja jalgadele.. Lisaks sellele kõigele on 4h kehalise tunde nädalas.. jooksmine, korvpall jne. Söömisega on jah natuke nadid lood.. kui ma hakkaks toitumiskava järgima, siis mul läheks jube summa toidu alla, mida mul muidugi eriti võtta pole kuskilt.. pole võimalik üldse süüa nt iga 3h tagant, sest koolipäev kestab tavaliselt 8h.. Eks peab siis hommikuti ja õhtuti korralikult sööma.. ennem ja pärast trenni valke sisse ajama
  4. Veel algaja, andke nõu.

    Ennem treenisin teisipäev, neljapäev ja reede. Harjutusi teen kas siis kangiga(küünarnukkidest kõverdused kangiga- biitseps, siis kangi tõsted pea taga jne, ka rinnalt surumine) Rinnalt surun nii, et algul 30kg soenduseks, pärast tõstan 40kg peale.. teen umbes 8 kordust ja mingi 4-6 seeriat. Siis treeningu juurde kuuluvad ka igasugused kõhulihaste harjutused jms. Kõhulihaste arengut on isegi näha Treening algab mul 18.45 ja lõppeb 20 aeg umbes.. Alguses teen venitusi, käte ringe jms, vahel soenduseks ka crosstrainerit, kuid harva. Seeriate ja harjutuste vahel teen kah venitusi.. Toitumisest.. Mul on olemas ka siit lehelt tellitud toitumiskava.. kuid jah, sellega on nii nagu ta on Suht kulukaks läheks, kui täpselt järge ajada ja pole võimalustki nii palju süüa.. Kuid samas üritan süüa niipalju kui võimalik, ehk mitmekesiselt. Hommikul on suhteliselt kiire.. Kohv piima ja suhkruga, 3-4 viilu sepikut juustu/singi/vorstiga. Kooli lõunat söön kah, salat, kartul, kaste, leib, või mõnel päeval on supp ja magustoit. Peale kooli söön seda, mis kätte juhtub, tavaliselt siis eelmise õhtu õhtusöök.. Ennem trenni üritan süüa valgutooteid(tavaliselt siis kas kohupiim, juust, vahel ka kodujuust, kuid see viimane eriti ei maitse). Peale trenni söön siis tavalist õhtusööki. Kaalu kohta ütleks nii, et kaalu on 58kg, pikkust on 170cm ja vanust on 16a. Oeh, kus tuli pikk tekst,
  5. Veel algaja, andke nõu.

    Oh, kiiruga sai kogemata kirjutatud 40min. Kuid treening kestab ikka tund ja 20min umbes.. ehk siis 80min ikka Ise mõtlen, et võiks hakata juba valku rohkem tarbima.. ja kreatiini kah äkki? ´ Toitumine on enam-vähem korras.
  6. Veel algaja, andke nõu.

    Kui olla tüüpiline, siis ma ütlen sulle, et telli siit lehtelt omale toitumiskava. Endal aga selline asi, et ma mingi pool aastat käinud jõusaalis (3x nädalas, korraga ca 40min) ja eriti mingit tulemust polegi näha. Loomulikult ei saa mingeid ulmetulemusi selle ajaga näha, kuid mitte midagi nagu poleks arenenud // ei hakanud uut teemat tegema
×