Jump to content

Karl818

Kasutajad
  • Sisu loend

    89
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Karl818

  • Tase
    Värske olija
  • Sünnipäev 26.12.1989

Profiili informatsioon

  • Sugu
    m
  1. Eestis tehti uus muusikavideo,

    Kas seda video mujal üleval ei olegi või? Youtube-st ma seda ei leidnud . Päris mõnus lugu ja lahe video.
  2. PALJU ÕNNE ROTTER

    Õnne ka minult!
  3. Palju õnne KIRP!!!

    Õnne Kirp!
  4. Kõik on uus aprillikuus

    Kui hommikul fitness.ee avasin, siis arvasin, et mul jälle internet jebib .Aga hetk hiljem sain aru, et lehte on uuendatud. Natuke harjumatu, kuid saab hakkama. Mulle meeldib see kujundus rohkem, kui vana.
  5. Palju õnne Igor Odnenko

    Palju õnne, jõudu ja jaksu!
  6. Tüüp ise on lihtsalt ahhetama panev. Teeb ikka ni mõnegi kadedaks...,ka minu Palju tal siis pikkust oli, kas alla 170 wä? Tundub videos kah suht lühike. Samas pikkus ka ta eeliseks.......sellise kehakaalu juures ikka päris põkk.
  7. Kõhugripp

    Nagu sa ütlesid peale teveks saamist pole mõtet kohe trenni minna........?! kui oled terve, siis ikka mine. Muidugi endal on olnud päris mitu korda, et pole jõudu trennis peale haige olemist. Või siis ma pole päris terve olnud järelikult, kuigi enesetunne hea. kui trve, siis ikka trenni, kuid tõbisena pole mõtet kah endale trennis halba teha. Minu arvates tuleks enda keha varud taastada ja siis trenni minna....paarist päevast peaks piisama, aga mitte 2 nädalat, ma lihtsalt ei näe mõtet niikaua taastuda. Samas las keegi targutab ka teadusliku kohapealt kuidas õige on, mina rääkisin enda kogemustest ju, aga iga inimene on indiviid
  8. Palju õnne Argo Väli

    Nagu kombeks on, soovin ka mina õnne, jõudu ja jaksu!
  9. palju õnne Aimar Kuusnõmm!

    Õnne ja jõudu ka minu poolt!
  10. Surumiskava Kaidolt

    Tere! Kui tüli ei tee võid mulle ka selle kava saata. korgekarl@hot.ee Tänud!!!!!!!
  11. Palju õnne, jrx!

    Tervist, jaksu ja õnne ka!!
  12. UUS PROJEKT -KAIDO LEESMANN SURUB 300KG!

    Jään huviga muutusi(arengut) ootama. Palju edu ja jõudu selles projektis!!!
  13. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Selles teemas siis mainivad paljud ära ka rasvaprotsendi. Ma tean, et paljud kaalud arvutavad rasvaprotsendi välja. Tahaksingi teada, kas seda on võimalik ka kuidagi ilma mõne targa kaalumis aparaadita arvutada? Ehk saaks siia keegi mingi valemi postitada, kui seda siin portaalis juba üleval ei ole. Tahaksin ka enda rasvaprotsenti teada... Tänud
  14. Palju Õnne Indrek Viska!

    Palju õnne!
×