Jump to content

Hypix

Kasutajad
  • Sisu loend

    141
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

4 Neutraalne

Hypix

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 14.05.1987

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.facebook.com/thehypix

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Interests
    Fitness ja muusika!

Viimase Profiili Külastajad

5 451 profile views
  • RCT

  1. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ootan samuti huviga http://www.terminatorgenesismovie.com/
  2. Generation iron

    Kirjas oli, aga kui vaatama hakkasin siis tundus midagi muud jah. See vist youtubest ripitud. Peab uurima ehk kuskilt lettidelt leiab, tahaks koos tõlkega ikka vaadata.
  3. Generation iron

    HD torrent ka olemas. Panin äsja tõmbama http://torrents.to/search/kickasstorrents/generation%20iron
  4. Millal tuleb info 1. taseme koolituste kohta aastal 2014? Ideaalis võiks midag ka Tartus olla
  5. Vend Vähk Peab liikuma!

    Ise olen ka Põltsamaalt pärit, oleks teadnud et sinna läksid oleksin ka huvi pärast tulnud kuulama. Aga ise juba mitu kuud Tartukas ja käin Eedeni Fit-is
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    K*rat maha magasin selle ürituse
  7. Põlve valu.

    Ja kus nad asuda võiksid Olen alles ca 2 kuud Tartus elanud.
  8. Põlve valu.

    Probleem siis selline. Varem pole sellist jama olnud, aga kui ca aasta tagasi hakkasin kangiga kükkima tekkis paremasse põlve mingi valu. Kükkides seda ei esinenud vaid näiteks päev hiljem. Lihtsalt istudes või kükitades tõused püsti siis käib parema põlve liigesest selline valu läbi et kuku või pikali...lonkan/liigunpaar minti ja pole enam probleemi. Lööb lambist välja mitte ei ole pidevalt, aga esineb just siis kui olen just kükitanud või istunud. Eemaldasin kavast kükid ja teen nüüd jala pressi aga probleem ikka esineb. Ei julge kükki teha äki lööb jälle valu sisse siis olen kangi all...ohutum on jalapress. Pärast jala päeva lööb nagu eriti esile. Täpsem asuokht valul on parema põlve liigese parem pool. Oskab keegi midagi tarka öelda või vähemalt soovitada kuhu pöörduda Tartus. Sellist jama ei taha küll kuulda et ära siis tee kükki või jala pressi Ette tänades.
  9. Vend Vähk Peab liikuma!

    Kust nii hea hinnaga fileed saab? Pole kusagil alla 2 euroseid pakke näind
  10. Jõusaalid Tartus?!

    See asub teisel pool linna...muidu paistab hea jah.
  11. Jõusaalid Tartus?!

    Käsin täna vaatamas Arctikus kui ka FitLife-is. Võimaluste kohapealt ja ruumi kohapealt valiksin kindlasti Arctiku, aga kuna hetkel jääb asi raha taha siis valin esialgu FitLife Eedeni. Arctikus Jõusaal+ujumine 56€/65€ ja FitLife-is 35€ jõusaal. Kitsa võitu on jah seal Eedenis,aga esialgu kärab küll.
  12. Mina jätsin suitsetamise maha aastavahetusel. 7 kuud ilma peaaegu. Juurde pole ma midagi võtnud pigem olen kaotanud 1,5kg kuna olen hakanud ka jooksma lisaks 2-4x nädalas jõusaalile.
  13. Jõusaalid Tartus?!

    Jääb liiga kaugele kahjuks... asun suht Eedeni poolses nurgas.
  14. Jõusaalid Tartus?!

    Elukohaks Ülejõe...seega saab tipatapa trenni Arcticusse või FitLife-i. Kaen perra kuidas saalid on
×