Jump to content

Abusek

Kasutajad
  • Sisu loend

    26
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Abusek

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 09.03.1985

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.avsk-body.ee
  1. Linaseemneõli

    Oleksin huvitatud sellisest uuest tootest nagu külmpressitud linaseemneõlist. Kas keegi kasutab seda ja oskab kommenteerida seda toodet. Muidu mis eesmärgil tuleks kasutada seda, mida ta konkreetselt organismis parandab ja millal seda on soovitavalt sisse võtta, hommikul? Mis kasu on taimsetest rasvadest, antud toote peaks sinna grupi kuuluma. Tänud!
  2. Valgu ost

    Ma ei ütleks et ma täitsa tavaline pühapäevasportlane olen, ikkagist 5 korda nädals on mul jõusaal ja võtan asja üsnagi tõsiselt. Siiamaani olen ma kasutanud kunagist firma Fasti tooteid ja viimane suurem anum oli Univerrsal Nutritioni oma. Mõtlesin seekord midagi uut proovida, eks ma arvan kõige parem on kui ma konsulteerin Amazoni poe müüjatega sellel teemal või siiski saab Ott oma poolse kommentaari ka anda.
  3. Valgu ost

    Seoses sellega, et mul saab nüüd kohe-kohe otsa 3kg valgu purk, mõtlesin et seekord proovida Tai-Kane tooteid. Plaanis oleks osta, proteiini mida võiks võtta peale trenni ja siis veel kaseiini valku, mis on aeglase imendumiseks ja sobiks ennem magama minekut võtta. Tahtsin teada, kas kaseiini valkudest on kõige parem Whey Lemon või Casein1 (800g) - Evolution? Peale trenni siis kas Proteiin No 1 (900 g) - Tai Kane või Whey1 (800g) - Evolution. Kui on kellegil mõned paremad tooted pakkuda siis andke tuld. Mida keegi soovitab, eriti oleks huvitatud Otti kommentaarist. Eesmärk on lihasmassi juurde saada, neid massilisajad pole veel proovinud, kas keegi oskab neid ka kommenteerida? Tänud!
  4. Lamadessurumine

    Surusin 115kg olin siis 19a ja kaalusin kuskil 85kg.
  5. Kindlasti igal ühel on omad treeningkavad rinnapäevaks, aga mõtlesin et rahvas võiks siin oma rinnakavasi jagada ja järsku keegi saab siin ideesi juurde või saab midagi muud huvitavat teada. Endal näeb see HETKEL nii välja, üritan muidugi seda iga 3-4 kuu tagant muuta, aga parem oleks veel kui iga kord oleks varieeruv. Eesmärk hetkel on mass. Poollamades kangiga 4seeriat*6-10korda Lamades hantlitega 4*6-10 Lennutamine trossidega 4*6-10 Rööbaspuu peal surumine 3-4*max Hantlitega kõverdamine "haamer" 4*8-16 ja siis veel üks biitsepsi harjutus, kas siis seistes kangiga küünarvarte kõverdusi või siis smithi pingi peal küünarvarte kõverdusi (oli vist smithi pink) 4*8-12 Endal olen rinna päeva biitsepsiga kokku viinud. Praegu see kava meeldib, ei tea mida võiks välja vahetada, aga eks vaatan kuidas rahvas kommenteerib. Muide harjutuste vahel üritan teha 45sec-1min pausid.
  6. > Rinnalt surumine <

    Krt noh, kas inimesed ei oska siis teemat korralikult läbi lugeda, 4 lehel on see programm juba üles pandud, ex ma panen siis selle uuesti . Kes pole veel seda kava näinud siis siin see on... Lamades surumine Kõigepealt sellest programmist. See oli algselt vene tõstjate programm 60.aastatest. Jõutõstjad kohandasid selle hiljem ümber. Mulle andis selle kunagi Indrek Otsus. Alustasin 98.aastal lõpus. Siis oli isiklik rekord 130. 99 – tuli 140 ja 145kg. 2000 – tuli 165kg. 2001 – tuli 180kg. ja 195 kg 2002 – tuli 205kg. Kõik need 6 tsüklit tegin seda programmi. Nädal on jaotatud kaheks rinnapäevaks (näit. esm. ja neljap.). Esm. on raske päev ja neljap. on kerge. Surumine on esimene harjutus. Lisaks tuleb teha muid harjutusi rinnale (lendamised, venitused). Soovitav teha sama päev ka triitsepsile ja õlale. Kogu õlavöö peab saama puhkust teistel päevadel, et taastuksid rinna treeninguks. Teised harjutused sõltuvad sellest mitu trennipäeva nädalas teed. Programm. Kogu arvestamine käib protsentides. Ütleme, et isiklik rekord on praegu 100kg. Selle järgi tuleb sättida terve programm. Puhkus seeriate vahel on 2-5min. Eriti lõpus on see aktuaalne (3x3, 2x2). Esmaspäev neljapäev. 1.nädal 6x2 80% (80kg.) 6x3 80% (80kg.) 2.nädal 6x4 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 3.nädal 6x5 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 4.nädal 6x6 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 5.nädal 5x5 85% (85kg.) 6x2 80% (80kg.) 6.nädal 4x4 90% (90kg.) 6x2 80% (80kg.) 7.nädal 3x3 95% (95kg.) 6x2 80% (80kg.) 8.nädal 2x2 100% (100kg.) 6x2 80% (80kg.) 9.nädal 1x1 max.
  7. Rinnalt surumine.

    Paistab, et rahvas kütab selle rinnalt surumise teema uuesti üles, see programm on ilusti siin foorumis kajastatud. Ma ei hakka seda eraldi siia panema, parem vaadake see teema üle( teema aadress on all) seal on lisks veel asjalikke kommentaare sama teema kohta: http://www.amazon.ee/main.php?main=foorum/...ad=1581&from=60
  8. Viinamarja suhkur

    Kas viinamarjasuhkur oleks kõige õigem kreatiiniga segada, kui viinamarja mahla ei raatsi osta?ja samuti tahaks teada kust kohast oleks võimalik osta seda
  9. Selline küsimus, et kas on mingi vahe kui teen seda harjutust nii, et pingi seljatugi on toeks või kui pingi seljatugi on horisontaalses asendis ehk pole toeks. Ise olen tähele pannud, et kui teha nii et seljatugi on abiks siis selg ei ole puhtalt 90kraadi ja koormus õlgadele ei ole nii suur arvan vähemalt nii aga, kui teha ilma seljatoeta siis on selg 90 kraadi. Siiamaani pole mingist vigastust seljale tekkinud kui seljatugi ei ole kasutusel. Mida spetsialistid arvavad sellest ja kuidas ülejäänud seda teevad?
  10. Fast vs Tai Kane

    Dude mis sobiv variant sobiva hinnaga oli?
  11. Tõstevöö

    Tahaks teada, mis harjutuste puhul ja mis raskuste puhul kasutatakse tõstevööd. Ma ise pole kasutanud, aga tasapisi arvan, et raskused lähevad üsna suureks, et millal oleks õige aeg tõstevööd kasutada. Ei tahaks siis ka kasutama hakata kui esimene vigastus on käes.
  12. Triitseps ja biitseps

    Unustasin märkida, et E,K,R teen veel lisaks ühe harjutuse kõhule ja ühe seljale(Keretõsted seljapingil ilma raskusteta)
  13. Triitseps ja biitseps

    Kava näeb mul muidu selline välja: Esmaspäev: selg(4harjutust)+biitseps(1)+randmed(1) Teisipeäv: jalad(6) Kolmapäev: rind(5)+triitseps(1) Neljapäev: õlg(4)+trapets(3) Reede: selg(4)+biitseps(1)+randmed(1)- siin kohas hakkab kava korduma ehk mul on liikuvkava, et tagada lihastele pidevat arengut. laup. ja pühap. puhkan
  14. Triitseps ja biitseps

    Uurisin oma treeningkava ja panin tähele, et triitsepsile ja biitsepsile on liiga vähe rõhku pandud. Tavaliselt teen selg+biitseps+randmed(4+1+1 harjutust) ja rind+triitseps(5+1 harjutust) Tahaks teada mitu harjutust nii biitsepsile kui ka triitsepsile nendel päevadel tasuks teha ning, mis oleks kolm väga head harjutust nii triitsepsile kui ka biitsepsile? Siin Amazonis valisin mõned kolm välja: Biitseps: 1.Küünarvarte kõverdamine,istudes käsikutega(hetkel teen) 2.Küünarvarte kõverdamine althaardes, seistes kangiga 3.Küünarvarte kõverdamine pealthaardes, seistes kangiga Triitseps: 1.Küünarvarte sirutamine,lamades kangiga(hetkel teen) 2.Ületõmbed käsikuga, istudes 3.Küünarvarte sirutamine,istudes EZ-kangiga Kas randme harjutused peaks ka sisse võtma?
  15. > Rinnalt surumine <

    Kes pole veel seda kava näinud siis siin see on... Lamades surumine Kõigepealt sellest programmist. See oli algselt vene tõstjate programm 60.aastatest. Jõutõstjad kohandasid selle hiljem ümber. Mulle andis selle kunagi Indrek Otsus. Alustasin 98.aastal lõpus. Siis oli isiklik rekord 130. 99 – tuli 140 ja 145kg. 2000 – tuli 165kg. 2001 – tuli 180kg. ja 195 kg 2002 – tuli 205kg. Kõik need 6 tsüklit tegin seda programmi. Nädal on jaotatud kaheks rinnapäevaks (näit. esm. ja neljap.). Esm. on raske päev ja neljap. on kerge. Surumine on esimene harjutus. Lisaks tuleb teha muid harjutusi rinnale (lendamised, venitused). Soovitav teha sama päev ka triitsepsile ja õlale. Kogu õlavöö peab saama puhkust teistel päevadel, et taastuksid rinna treeninguks. Teised harjutused sõltuvad sellest mitu trennipäeva nädalas teed. Programm. Kogu arvestamine käib protsentides. Ütleme, et isiklik rekord on praegu 100kg. Selle järgi tuleb sättida terve programm. Puhkus seeriate vahel on 2-5min. Eriti lõpus on see aktuaalne (3x3, 2x2). Esmaspäev neljapäev. 1.nädal 6x2 80% (80kg.) 6x3 80% (80kg.) 2.nädal 6x4 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 3.nädal 6x5 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 4.nädal 6x6 80% (80kg.) 6x2 80% (80kg.) 5.nädal 5x5 85% (85kg.) 6x2 80% (80kg.) 6.nädal 4x4 90% (90kg.) 6x2 80% (80kg.) 7.nädal 3x3 95% (95kg.) 6x2 80% (80kg.) 8.nädal 2x2 100% (100kg.) 6x2 80% (80kg.) 9.nädal 1x1 max.
×