Jump to content

Smosh

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Smosh

  • Tase
    Vaatleja
  1. 5 kilogrammi

    Tere, suur mure, ma olen poiss 14a 165cm pikk , ja soov oleks mul maha võtta 5kg nii kiiresti kui võimalik! ;D Äkki oskate anda mingeid soovitusi ja mis harjutusi
  2. Mis vanusest alates on oodatud laagri?
  3. Loe kuidas Genka vormi sai

    see on see kui oled piiripeal, edaspidi vanemad peaksid harjutama vastsündinud lapsed vähese toidupeale
  4. Vaja ABI kodusel treenimisel.

    Kas kükid, kõhulihased, kätekõverdused, või teed võimlemist
  5. Toidulisandid

    Tere, selline küsimus et, kas teismelised võivad kasutada toidulisandeid, tahaks nagu teada mingit infi ültse nende toidulisandite kohta
  6. Toitumisviis

    Tere jälle Selline jutt siis, kuidas oleks õige toitumis viis 14a kui teed ntks 1h trenni mida oleks kasulikum süüa enne trenni ja peale trenni, millega saaks näha kiireid tulemusi
  7. Pikkus

    Tere, selline mure, et ma olen suht lühikest kasvu kuigi olen 14 ja pool aastat vana, peaks nagu juba venima. Ja tahaks ka mõndasid harjutusi millega saab pikkust arendada. Pikkust on 162cm. Oleksin väga tänulik teie nõu eest.
  8. Ranne

    Tere, olen äsjaliituju ja kirjutasin sellise murega et mul on randmed hästi peenikesed, kuid käed selle eest hästi suured ja ise olen ka suht suure kehaehitusega olen 14a, kas tuleb mingeid harjutusi teha randmele vms. Lisades ka, olen koolieeliku east teinud kangide peal trenni ja tõstnud raskusi.
×