Jump to content

kepikõndija

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kepikõndija

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 07.05.1985
  1. Jalad värisevad:)

    Olen 26a. noor naine, alati olnud sportlik. Tegelenud olen BodyPumpiga 3 kuud 2#nädalas. Aga alati seljaloo ajal hakkavad minu jalad-põlved värisema,kuigi koormus ei ole suur(2#5kg) ja tunne igati hea. Hoian selle loo ajal `põlved pehmed` aga jõutõmmete ajal on värin sees....Iseenesest naljakas aga häiriv. Kas minu kehahoiak võib olla vale või olen lihtsalt nõrk?
  2. Tere! Küsimus, et kus liitudes on võimalik end üldse treeneriks koolitada?Jõusaal,aeroobika, erinevad LesMills treeningud,spinning jne. Tänan
  3. treeningkava analüüs?

    Mis arvavad teadjad minu treening graafikust? Üritan võtta natuke alla. E-Bodypump T-kepikõnd 1,5h K-low-aeroobika 60min N-kepikõnd 1,5h P-Bodypump
  4. aeroobikasaali helitehnika?

    Tänan,võtan ühendust
  5. aeroobikasaali helitehnika?

    Küsimus siis selline, et milline peab ühe aeroobikasaali tehniline varustus olema? Mis täpselt tehniliste osade nimetused(peamikrofonid, kõlarid jne). Mis firma pakub vastavat varustust ja mis hinnaga arvestada? Kas teate kontakte, kust muretseda?
  6. Esinema!?

    Tänan! Leidsin juba.
  7. Esinema!?

    Tere Ott Kiivikas! Mul on selline teistmoodi mure. Mõtlesin, et äkki oskad aidata või kedagi soovitada? Nimelt oleks mul vaja 13. veebruaril(juba sel laupäeval) üht kena kulturisti Haapsallu esinema. Tegemist on kinnise üritusega ning osalejad on tervisesportlased. Tahaksin neile näidata, mida inimene suudab treeninguga saavutada ja eksponeerida lihasmassi. Tuleks esitada vabalt kava ning näidata oma lihaseid. Nagu eelpool mainisin, et üritus toimuks Haapsalus ja orienteeruvalt kell 20.00 oleks etteaste. Piisab nii 5-8 min. Tasuks oleks 2000 kr, kahjuks praegusel ajal enamat ei võimalda. Kas oleks sul kedagi pakkuda, kes tuleks? Teie selle rindkonnaga väga kursis. Oodates Teie vastust, siret 5122858
  8. toidulisand naistele

    Tere! Olen 23 a noor naine jA sooviks kasutama hakata toidulisandeid, et enda vormi paremaks saada. Käin 2 korda nädalas aeroobikas(55 min korraga), 1 kord praegu kepikõnnis(1,5 h) ja püüan 2 korda nädalas ka jõusaalis käia. Ise olen 166 cm pikk ja kaalun 51 kg. Otseselt ravapõletamist vaja ei oleks, tahaksin lihaseid treenida ja neid välja tuua. Aga tean, et siis vaja ka oma rasvaprotsenti vähendada, et välja paistaks rasvakihi alt. Vaatasin siin ise, et võtaksin enne trenni L-karnitiini ja peale trenni valgujooki. Mis teadlikumad inimesed sellest arvavad või välja pakuksid? tänan kõiki vastajaid.
  9. Lemmik kehaosa .

    Ikka käed...mida lihaselisemad seda ilusamad
  10. Vajan abi kaalulangetamisel...:(

    Tere! Toitumine tuleb sul paika panna kindlasti. Jõusaal üksi ei aita, sul on vaja aeroobset treeningut, keskmise raskusega ning pikema ajalist. Nt.aktiivne kõnd vähemalt 45 min,kõige parem 60-80 min, jalgrattasõit, ujumine, samuti kepikõnd. Aeroobse treeningu korral `põleb rasv`hapniku leegis. Sinna juurde pannes veel jõusaal tugevdab su lihaseid. Kindlasti küsi nõu jõusaali treenerilt ja ära treeni vaid probleemseid kohti vaid kogu keha. Soovin sulle edu ja jaksu... Tahtejõuta ei saa midagi ära teha
  11. Tahaks joosta, aga ei saa

    Tegele algul kepikõnniga,saad võhma juurde. Siis hiljem alusta jooksmisega. Pole mõtet joosta vaid näiteks 15 minutit, kui rinnus pistab ja asjast mõnu ei tunne.Piinad vaid end. Tee kepikõnni trenni 1,5 tundi ja tunned et oled ka midagi ära teinud. Edu!
  12. Teie igapäevane toitumine

    Selle kava järgi oled sa kas treener või töötu:)
  13. mida kasutada?

    Millist toidulisandit soovitate kasutada, kui tahta rasvavaru vähendada aga lihast arendada? Fitness poes on suur valik ja ei oska valida endale sobivat. Olen 23 a naine ja tegelen 2 korda nädalas kepikõnniga(rasvapõletus pulsil 60 min), samuti 2 korda nädalas aeroobikas(body aeroobika).
  14. Kalorid

    Eks ikka pulsikella andmeid, see täpsem. Loodan, et korralik kell ikka,mitte kaubanduse 100 kr `imekellad`
×