Jump to content

varvas

Kasutajad
 • Content count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About varvas

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday February 12
 1. Üks kord tasuta...

  Tere! Otsin praegu jõusaali Tallinnas ja tekkis küsimus, mis kohad veel peale Reval-Spordi, Artic Sport Clubi ning MyFitnessi, pakuvad huvilistele ühte tasuta treeningkorda? Tahaksin kõik kohad enne läbi proovida.
 2. Jõusaalid Mustamäel

  Tervist Kõik mehed ja naised, kuna ma Mustamäel suhteliselt uus elanik, siis oskate palun öelda, kus on mustamäel jõusaalid ja mis hinna eest seal ka käia saab Seal nõmmele viiva tee juures on Fittest Club, rohkem eitea ma midagi et oleks kuskil seal kandis. Paluks abi
 3. K-1 Reval Spordis

  http://www.revalsport.ee/index.php?page=50& siiski nimetab Reval Sport ka seda oma tunniplaanis K-1 ks. see et ta kickbox on seda ma tean, aga lihtsalt ma viitasin praegu Revali enda antud nimetusele.
 4. K-1 Reval Spordis

  Tere mehed On teil kogemust Revalis toimuvate K-1 treeningutega. Milline on treener Stas ning kui hästi ta oma teadmisi edasi annab? Kui intensiivne on trenn Kuidas algajatesse suhtutakse jne Soovitate?
 5. Võitluskunst ja jõusaal koos

  Hei hopsti! Küsimus suurele ringile, kuidas saaks ühendada jõusaali ja pvõitluskunsti treeningud. Neli korda nädalas tahaks taas trenni tegema hakata ja endal oleks plaan siis teha nt 2x nädalas poksi ja siis 2 x nädalas käia jõusaalis. Hommikuti on teemaks ka jooksmine enne tööd nii umbes 45 min. Siit küsimused: Millist kava jõusaalis kasutada ning kuidas jõusaal poksiga siduda. Et olles aktiivne kahes klubis saan valida poksipäevadeks ükskik millised nädalapäevad. Ning sinna juurde saaks valida siis vabalt ka jõusaali päevad. Kas on mõtekas teha 2 nädalat ainult poksi ning kaks nädalat ainult jõusaali, et vahetaks ära. Jõusaali eesmärgiks oleks koguda liha luudele. Pikkust 1.87, kaalu hetkel 80 Samas olen mõelnud ka trennid kõik ühte kohta viia, et liituks Reval Spordiga ning hakkaks klassikalise asemel hoopis taipoksi tegema, kui jõusaal seal koos taipoksiga hinna sees. Vanasti vähemalt oli. Siis oleks kõik ühes kohas.
 6. Lihase kiireks taastamiseks vajalikud abinõud...

  Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !
 7. Lihase kiireks taastamiseks vajalikud abinõud...

  Kas tahd konkreetselt näha seda kava? Omal ajal jagas Kaido "Rusikas" Leesmann neid kavasi ühes teemas. Kava ise on koostatud selleks, et arendada, rinnalt surumist ning ka mingil määral on võimalik kükki edasi viia. Kaval mingisugust "uhket" nime olla ei tohiks. Igal juhul olen ka ise selle kava järgi teinud ja väga broo asi !
 8. Hüppamine kõrgustesse

  Tänud . Kuigi see link on imelik. Esimese postituse täpsustamiseks, kus ma kükki jamaks nimetasin oli põhjus, see, et see sõna "jama" oli öeldud, kergelt irooniliselt ning ma vaatan, et et ei suutnud irooniapähklit läbi närida. Aga see-selleks. Tahtsin samas ka teada, ka son olemas, ka teisi harjutusi peale küki ja tem aerinevate modifikatsioonide: jõukükk, poolkükk, täiskükk jne. Aga eks vaatab mis Plüomeetriline treening mulle pakub. Aga oskad öelda, paar sõna selle kohta oled teinud ?
 9. Hüppamine kõrgustesse

  Noo hästi paned artiklit ülesse . Küsimus oli see, et kas sa oskad soovitada mingeid muid harjutusi peale SELLE KONKREETSE, mitte mingit jura hakkama ajama .
 10. Testosteroon!

  Teema jätkuks küsiks, et kust saab testostserooni taset mõõta ja mis siis on, kui see on inimesel madal/kõrge ?
 11. Hüppamine kõrgustesse

  Tähendab mul on selline huvitav küsimus, et mis harjutusi peaks jõusaalis tegema jalgadele, et suuta hüpata kõrgele. Nt panna korralikult pealt, vms. Omal ajal siin lugesin, et soovitati jõukükki, aga see on jama, pakkuge midagi paremat.
 12. Abi kavaga.

  Alati saab ju võtta kuldse kesktee. Ehk 60-70 %. Aga samas see mis me siin foorumis praegu sulle numbreid laksame, see on tühine selle kõrval mida sa ise prooviksid. Maximus võib öelda 80 %, Bonsuna kasvõi 100%, aga kui sa ise ei jõua teha kellegi teiste antud numbrite järgi siis nii ongi. Parem proovi ja katseta ise, ega muidu lihas ei kasva !
 13. Soovitage käekella!

  Kle mees mida sa ajad, sul pole käekella.
 14. Tahaks hakkata kasutama pulbrit

  Mass 2 on jura. Optium Nutritioni Serious Mass on õige asi, kui massilisajatest rääkida. NB: Igaleühele ei pruugi sobida see mis sobib teisele, kuid siiski Serious Mass on parim (Y)
 15. paar küsimust

  Ega sa öelda ei oska, kui kaua seda kasutama peab ?
×