Jump to content

waldof

Kasutajad
  • Sisu loend

    36
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

waldof

  • Tase
    Algaja
  1. Vibravöö

    Leidsin siis midagi huvitavat. Olen kuulnud inimeste küsimusi, et kas ikka aitab see imevöö mille peale kleebid endale ja see siis sinu eest treenib lihaseid ja nüüd olen vastuse saanud. vaadake ise seda tõhusat videot http://www.reporter.ee/2008/12/01/vosa-vigurdas-vibravooga/
  2. ARGOLE...

    Kõike paremat sulle!!! Loodan isiklikult, et kui keeld läbi saab siis naased lavale!!
  3. qlimax 2009

    Hmmm ei tea kas kuskil video streaming ka on tahax koos pildiga näha !!
  4. lockerz

    tervist !! Olen ise seal saidil ka ringi vaadanud ja konks on selles, et neil tuleb kaupa võibolla korra kvartalis(ise pole kordagi näinud, et midagi oleks võimalik tellida) ja kes esimesed on need saavad ma arvan et midagi nii, aga kindel pole ja oma silmaga ka pole näinud et seal oleks kaup olemas kõik asjad on freshly out või siis more soon ! Oman tuttavaid ka kes seal saidil on kasutajaks registreerinud ning täpselt samamoodi pole näinud et keegi oleks midagi tellida saanud !! Ei tea kas asi on seotud pettusega või lihtsalt pole õigel ajal olnud saidil!
  5. Kas see on normaalne?

    ja mis sa sellega saavutad puha näljutamine ju !!!
  6. uuesti uuesti ja veelkord uuesti

    vot just see ongi mix peab sõbraga rääkima et ta akkaks ka trennis käima endal täpselt sama asi oli aga siis jälle sõber vedas trenni kui trenni päeva oleks tahtnud vahele jätta ja jälle vastu pidi !! et muidu kippus ka endal sellised pausid sisse tulema ja siis kui tuleb pikem siis jälle ei viitsigi minna !! aga soovitan soojalt võtta mingi sõber kaasa
  7. Liiga suured lihased

    vot see on natuke naljakas teema ! aga kui kysida tohib mix sa tahad lihaste suursut vähendada ?
  8. Algaja soovib tõsta kehakaalu ja lihasmassi

    need näksimised unusta täitsa ära !!! Ommikul kindlasti söö yks toitev puder ja sinna juurde muna ! ja peale kooli ka kohe tee endale soe söök! ning peale õhtu sööki peaksid ka veel sööma kodujuustu ja paar muna ! ning enne magaminekut kas yks kohupiim või pakk petti/keefiri ma võin muidugi eksida ka aga mina soovitaks nii ja kui võimalik siis yrita kuskil 5-6 korda päevas süüa siis tulevad need lihased ja kilod !
  9. MMA poistele ka siis film valmimas

    yritan aga arvan et see tuleb kuskil alles 1 kuu pärast normaalse kvaliteediga kuhugi !
  10. MMA poistele ka siis film valmimas

    väljas on jahm täna just tuli aga pole veel kuskilt saada seda kahjuks
  11. MMA poistele ka siis film valmimas

    tundub täitsa huvitav film ! ootan välja tulekut juba
  12. sooviks teada

    ei nu jhm tahaks siis mõnda sellist rammumeest ka näha. ikkagi oma silm on kuningas et kui paha ei teeks äkki mõni video või midagi lähi tulevikus tuleb khm ?
  13. head naistepäeva

    HEAD NAISTEPÄEVA KÕIGILE !!! ning kysimus meestele kuidas te täna oma naisi üllatate üllatasite ?
  14. kui kava tehtud..

    ei kohe kindalsti ära tee!! nu kui just see pole sama lihasgruppi jaoks !
×