Jump to content

glossy

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

glossy

  • Tase
    Algaja
  1. kõrge testosterooni tase

    tahaks spetsialistede arvamust ka kuulda jään nõuandeid ootama, kuidas naise organismis testosterooni alandada ilma hormonaalsete tablettideta...
  2. Selline küsimus, kas on võimalik reguleerida naiste testosterooni taset, kui naisel on kõrgem testosterooni tase, kuidas on võimalik seda alandada? Kas toitumisega või mingite toidulisanditega on võimalik seda kuidagi mõjutada/reguleerida?
  3. Suur mure

    Tere Ralf Otter, Kas oleks võimalik Teile e-maili saata? Teil on väga head meditsiialased teadmised ja ma tahaksin paar asja küsida. Mul on praegu väga hirmus, kardan, et et keerasin oma tervise metsa...Olen 24 aastane neiu. Ei tahaks seda foorumis arutada. Olen pöördunud ka perearsti poole, kuid ta isegi ei viitsinud mind ära kuulata. Tegi ainult vereproovi ja ütles, et loll olen...
  4. Kas Zelluloos spordiklubi on normaalne?

    seal toimuvad ka bodypump trennid...kas keegi on käinud seal?
  5. Kas Zelluloos spordiklubi on normaalne?

    Aga kas aeroobse trenni jaoks on seal piisavalt jooksuradasi, rattaid? Kas saal iseenesest on remondiga?
  6. Jagage muljeid...mõtlen kas minna sinna trenni või mitte...
  7. palun Teie nõu/arvamust!!!

    vähe...mulle vahest tundub, et see on palju... Pähklid on ju väga kaloririkkad nt... ma usun, et päevas mul tuleb 1000 -1400 kkal kokku...arvestades mu istuvat tööd ja lühikest kasvu...äkki peaks piisav olema... Selline küsimus, et mulle väga maitsevad piimatooted, nt kohupiim ja kodujuust ( kokku nt 600-700 gr päevas) kui ma söön neid nt mitu pakki päevas kas on see kahjulik? Kas saan siis liiga palju valku? ja kas üldse peab seda valku kartma, räägitakse et neerudele pidi halvasti mõjuma, kui on liiga palju....
  8. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Nii siis, hommik: pakk tere maitsestamata kohupiima + paar lusikat maasikamoosi+ natuke pähkleid lõuna: mingi liha (nt kana, kala või kalkun + köögiviljad või mingi salat) vahest paar muna salatiga, natuke juustu + kalaõli õhtu: pakk kodujuustu kui vahepeal kõht läheb tühjaks siis söön õuna või nats pähkleid... Kui peale tööd lähen otse trenni, siis tihti viimane söök mul on kell 16.00 Peale trenni jõuan mingi 9 paiku koju ja siis kuidagi hilja juba süüa... Umbes siis selline menüü mul...mida oskate öelda?
  9. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Kusjuures sa eksid...rasvu ma täpselt välja ei arvuta, aga söön pähkleid ja võtan ka kalaõli....juuku juustus nt on ka 10% rasva...ja teistes piimatoodetes...
  10. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Räägi siis kuidas mu probleemi lahendada...olen juba lausa masenduses sellest..
  11. palun Teie nõu/arvamust!!!

    nii segaduses olen, et juba mõtlen,et mis viga olla võib et kaal ei lange...kilpnäärmega peaks korras olema...kontrollisin...äkki veel mõni hormoonaalne värk võib mõjutada....peaks vist endokrinoloogi juurde minema...samas usun, et ta ütleb mulle et olen normaalses kaalus...
  12. palun Teie nõu/arvamust!!!

    Tere, Mul on sama mure..olen 23a. 158cm ja kaal kõigub 53-55 vahemikus, olenevalt kuu peorioodist...(enne päevi tõuseb:s) Teen trenni 3-4 (vahest isegi 5 korda nädalas), toitun tervislikult, üritan süüa valgurikkast toitu ja vähendada süsikaid...komme-shokolaadi pole juba 3 kuud söönud...peale päevi kaal langeb kuni 53 ja siis seisab..ja siis jälle need päevad tulemas ja jälle tõuseb...tundub nagu oleks suletud ring.. olen segaduses, mis värk on...tahaks samutu kaaluda 48-50kg... Äkki üritame koos hakkama saada...Tahtsin veel küsida,mis hormonaalsed häired peale kilpnäärme alatalitsust veel mõjuvad halvasti kaalule???Samuti ootan ka Teie nõuandeid...
  13. Äkki on veel mõni tark, kes oskab aidata selles küsimuses...e-poes nende toodete tutvustuses on küll kirjas et nö soodustab... Huvitab ka see, et kas BCAA-l on tõesti selline "kõrvalmõju"(BCAA manustamisel on täheldatud väga teretulnud kõrvalmõju: nimelt aitavad nad lahti saada rasvkoest talje piirkonnas!)
  14. Tere, Kas Taurine ja L-Leucine tõesti soodustavad rasvapõletust? Kas on nendega kogumusi, kas tasub proovida ja kas võib neid koos tarbida?
×