Jump to content

Lev

Kasutajad
  • Sisu loend

    266
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Lev postitused

  1. Pähklitest

    Kuna te neid pähkleid endale sisse sööte?? ma söön iga kolme tunni tagant korralikke portse ja kohe ei sobi see pähkel kuskile vahele.
  2. Küsimus proteiini kohta.

    Väike näide sulle sinu jutu põhjal Kui ma tahan maja siis ma ostan tellised ja maja hakkab ise valmima . (tellised ehitavad maja) jee. Peale trenni võetakse valku selleks, et taastumisprotsesse kiirendada mitte, et see paneb su lihase kohe mühinal kasvama. Lihas kasvab siis, kui puhkad ja siis, kui selleks on piisavalt materjali(kaloreid). Selline asi nagu massilisaja lisab enamasti rasvamassi. Vastus lihtne... See sisaldab korraga väga palju süsivesikuid. Olen lugenud, et ühe tunnise või natuke pikema treeninguga on võimalik kulutada 70g süsivesikuid( seda kõrge intensiivsuse puhul). Kui sa pole eelnevalt söönud korralikult ja sinu maksas pole piisavalt glükogeeni siis läheb massilisaja asja ette. Kui oled eelnevalt juba kõvasti söönud siis mitte. Lisan veel juurde, et kuigi ma olen õgar ja nö massiperioodil olen end korralikult paksuks söönud siis pelgalt peale trenni süsivesikud välja jättes tõmbas juba lihased nähtavale. Hetkel lisan valgulisandile ühe peotäie rosinaid, sest kasutan kreatiini.
  3. Lihaste vähendamine

    Ok, kui ise pilti ei lisa siis lisan ühe näiteks. Kui sul SELLISED jalad nagu sel naisel pildil, siis vb mõistan sind veel. Kui mitte siis kujutad endale ette või oled lihstalt suure kondiga.
  4. Suured tänud Ott!! Hetkel kulub igasugune toetus ära
  5. Kana asemel kodujuust

    Muuda valmistamisviisi ja ongi tüdimus kadunud.
  6. Treening kava.

    Ütlen kohe ette, et ei ürita sind solvata. Aga kas sa oled selle kava järgi ka treeninud? Kui sa korralikult rinda treenid siis 2 baasharjutust ja 1 isoleeritud harjutus on kõik mida vaja( või siis lihtsalt rohkem ei jõua). Jalgadega on mul isiklikult nii, et kui ma ikka kükkides endast viimast võtan siis pärast neljandat seeriat pilt juba virvendab ees. Edasine trenn on juba väga pingeline ja vaevarikas. seepärast jätan küki alati viimaseks ka. Ennem sääred, reie tagumine ja alles siis kükk.. Seljaga selline lugu, et kaks harjutust lailihasele, 1 alaseljale, 1 trapetsile ja ongi kõik. Arvestasin kommentaari kirjutades sellega, et treenid Max 1.30min pausidega seeriate vahel ja võtad endast viimast. Ei ürita väita, et kõik mida räägin on ainus ja õige aga omast kogemusest üritan aidata.
  7. Kahtlane muhk lihasel

    Kui sul kõhulihasel rebend oleks, siis sa siin foorumis ei kirjutaks praegu . Üks asi on venitus, mis on päris valus asi aga ma ei kujuta ette millist jõhkrat valu võib veel rebend põhjustada nii, et jh...
  8. 24 dets!

    No oma 7000-8000kcal tuleb päeva peale kindlasti ära!
  9. mõõda ennast

    Kael 42cm Rind 114cm(vabalt) Käsivars 34cm, pingutades 35cm Vasak biitseps 38.5, parem 38cm (käsi sirges asendis ja vabalt) Vasak biitseps 43cm, parem 42,5cm Kõht 90cm Reied 68cm Sääred 42cm Kaal 94kg
  10. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    Pikkus 178cm kaal 94kg ( hommikul) vanus 18 ( sünnipäev oktoobris) Olen paks . Oletan et rasva % on ikka üle 15%, vb 20
  11. magamine

    njh, siis tuleb kell 12 uuesti proovida
  12. Vajaks nõu.

    Aa srry minu viga .
  13. Vajaks nõu.

    Kõik on väga hea! Nii peaks sul kaal ka tõusma, kui õigesti treenid. Süsikaid võid rohkem ka süüa. Ja valku samuti nii 200g
  14. Ainus asjalik ettepanek oli kokku saadud rahaga järgmistel karikavõistlustel võitjaid premeerida. Siis on kindel, et raha saab õige mees ja vb on ka noortel rohkem motivatsiooni lavale tulla, kui mingid summad ka väljas on. See on siiski päris kallis sport ja preemia kuluks ära
  15. Mida on vaja teha?

    Kahjuks on nii, et targalt ta nii ruttu ei taha tulla. Kui just dieet ei ole siis õgin kõike ja nii tihti, kui isu ja raha on . Muidugi on rasvane kõht kiiresti tulema aga see-eest on jõusaalis kõva jõud taga ja lihased vohavad koos jõunäitajatega ülesmäge. Esialgu näed välja paks ja kole ja siis kui dieegiga alustad kaotad kõhult juba tubli 5 või enam cm, mis tekkis sellest, et magu oli täis. Käele kogutud 2cm jääb alles 1cm, mis on ka päris hea ja kui rasv % madal, siis bõkk valmis Näited tõin endast
  16. See, et sa 3h pärast trenni midagi ei söö ei muuda midagi effeckiitvsemaks vaid vastupidi pikendab su taastumist ja varsti ei jõua enam korralikult trenni teha. Nagu ma eespoolt lugesin siis valku sa ei söö eriti....Valku võiksid just rohkem süüa kuna valgu seedimiseks kulub ka rohkem energiat. Tähtis on siiski see milline on sinu päevakaloraaz ja kas sa oled defitsiidis või mitte. Kui sa sööd 7 korda pärast ja nälga ei tunne, kuid sööd siiski vähem kui kulutad siis rasv põleb. Sa võid süüa ka vahetult enne magama minekut aga ainult juhul, kui sa enda kaloraazi plussi ei söö. Selline asi nagu sa viimases lauses väidad on hirmnaljakas. Enne kui sul üldse midagi ladestuma hakkab läheb kaua aega. Oletame, et su päevane baasainevahetus on 1700kcal. Sinna lisad enda päevased tegevused mis umbes 300kcal või rohkem. Ja veel trenn millega vb max 500kcal kulutad ka ära. Kokku saame ca 2500kcal. Järelikult esialgu võiksid alustada 2000kcal söömisega pärast. Sellise kaloraaziga saab ikka kenasti kõhu täis hoida. Ja vastavalt sellele, kuidas kaal langeb langetad ka päevast toitumist.
  17. Sünnitus treeningu ajal

    Vb tõesti ei saanud aru, sest kui hormoonid peal siis jääb menstruaaltsükkel ära. Ja kõhud on neil nagunii nii suured, et vaevalt seal vahet teevad . Vaatab lihtsalt, et on natuke paksuks söönud end . Täiesti esimene pilt, mis selle teema pealkirja lugedes pähe hüppas oli kükkides lapse ilmale toomine, ehk siis tuli suurest pingutusest
  18. massikava

    Tee kätekõverdusi seeriatena. Uuri netist täpsemalt. Seal palju variante kodus treenimiseks.
  19. toidulisandite mõju

    Vb mõtles natuke karmimaid lisandeid . Vaevalt see valgupulber ja kreatiin midagi hullu teevad Kui ma näiteks koolis vererõhku käisin mõõtmas siis mainides, et tegelen kulturismiga küsiti kohe kas steroide panen .
  20. liiga raske trenn?

    Kui nina ei nokkinud siis jh. Kui tihti selline asi juhtuma hakkab siis tasub arstiga rääkida.
  21. Talverasv

    Talvel on organism just kulukam, kuna on külm ja keha peab sooja tootmiseks rohkem vaeva nägema. Seda loomulikult, kui sa palju väljas oled . Aga, kui aus olla siis suht mõtetu teema oled teinud... väga igav pidi ikka olema. Loogiline, et kehakaal tõuseb, kui kaloraazi tõsta.
  22. universal N1-T

    Üks asi on testosteroon ja teine on testobooster. Üks asendab ja peatab keha enda tootmise. Teine tõstab keha enda tootlikust.
  23. Nädalaga 2 kilo alla

    Kiiresti sa selle kaalu tagasi said?
  24. süsivesikute lisamine

    Kui rasva ei karda pane 100g trauben sucherit . Tegelikult on nii, et kui sa ikka 30min pärast jõusaali süüa kavatsed, siis pole mõtet seda maltot kuskile panna( rikub isu ära). Aga kui sa nagunii mõlemat tahad panna siis pane vast 50g maltot ja 50g traubenit. Ma ise näiteks söön rosinaid viimasel ajal. Närin trenni ajal ja peale trenni sheigiga. Valku hakkan jooma juba 20min enne trenni lõppu, kuna see nagunii ei imendu koheselt ja pärast jõusaali on vähemalt isu olemas.
  25. Sinu tulemused?

    Vanus: 18a Pikkus: 178cm Kaal: 95kg Rinnalt surumine: 140kg Kükk: 180kg Jõutõmme 200kg
×