Jump to content

jaanike

Kasutajad
  • Sisu loend

    1
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jaanike

  • Tase
    Vaatleja
  1. Seljaprobleemid

    Tervitus. Selline küsimus et kas on võimalik diski kohalt ära lükata tehes harjutust kangiga( 90 kg) selili pingil. Ilmselgelt lihased olid soojad aga pingutused iga seeriaga läksid suuremaks. Mingit nõksu läbi ei käinud - lihtsalt tundsin et olen vist ülepingutanud . järsku tekkis väsimus ja Pärast sauna olin nagu zombi . Saan käia ja kummardada - kuigi esimesed korrad on valus siis läheb kergemaks! voodis keerates on valus aga kui ei liiguta siis ei anna tunda mis tahes asendis. Mul on varem juhtunud et vales asendis ülekäe tõstes käis seljast raks läbi ja ei pikali ega püsti - ei mingeid raskusi polnud võimalik tõsta-- nii valus oli. . kuid juhuse tahtel- olude sunnil paar nädalat või kuu hiljem jäi auto kinni ja oma haige seljaga lükkates käis raks läbi ja selg oli nagu uus - kohe proovisin kükke ja kummardusi- valu oli nagu käega pühitud . See juhtus 15 aastat tagasi. Küsimus: kas võimlemine aitab seekord? kas on ikka diski probleem või lihtsalt mingi lihaste rebestus ? Lugupidamisega harrastaja Jaan
×