Jump to content

Angelo

Kasutajad
  • Sisu loend

    499
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    7

Koik Angelo postitused

  1. Aastaringselt väga kuiv. Millal viimati 100+kg-ne olnud oled? ehk leidub ka pilti
  2. Enforcer'i blogi

    Tee yks täissuuruses pilt kus seisad vabalt ilma varjudeta jms
  3. Marius Lemming blogi

    Ilus vaadata kohe, väga tugev
  4. Munavalged nüüd müügil

    Väga huvitav, mis ka hinnaks ?
  5. Priibe Blogi

    Paljud kurdavad, et kangi tõsted lõua alla pidi olema mõttetu harjutus. Millitarpress tundub kuidagi parem... Aga see vaid minu arvamus alates 8:08
  6. Priibe Blogi

    Kas maksta treenerile, et ta koostaks sulle kava või kasutada juba siinses keskkonnas valmis tehtud kava Siis oleks jah mõistlik spets kava kui pro sportlane vms..
  7. Priibe Blogi

    Mix mitte võtta fitessist standard kava, Vahet pole ju Oleksid raha kokkuhoidnud..
  8. Mainisin "fakti" lihtsalt. Mis sinu probleem on ? Tüüpiline väitlusviga, kus vastase väidete ümberlykkamise asemel rünnatakse tema isikut.
  9. kardiopäev - vajalik?

    Mis su kaloraaz on ?
  10. Silvar Rückenberg

    Hey Taavi. Mis su kaal neil piltidel on ?
  11. Martinkink blogi

    Varugi jäi natukene.. Ja tubli, et sa neid hantleid ei loobi nagu paljud Eesti Kai Greenid Spartas koguaeg logisevad need hantlid kuna kutid ei suuda neid maha panna ilusasti..
  12. Priibe Blogi

    Elu algab v2ljaspool mugavustsooni x)
  13. Priibe Blogi

    105kg-se juraka kohta seljatrennis väga väiksed numbrid... Kas ikka pingutad piisavalt ?
  14. Ansjuu- blogi

    Jõusaalikava on mul muidu jaotatud 5 päeva peale: 1. Jalg/kõht 2. Rind/biitseps 3. Õlg/triitseps 4. Selg/trapets/ kõht 5. Terve keha Mix see halb kava on siis Annika Pärtel ? 2x n2dalas iga lihasgrup teeb läbi.
  15. Massi juurde?

    Hesburger/McDonalds head massilisajad ju. Isegi Sarge saax seal kaloraazi täis ja ülegi
  16. Team FAST: VENNAD Kuusnõmmed.

    Kui Raigo niimodi edasi areneb siis võib Kiivikas varsti pensionile minna
  17. Martinkink blogi

    Samas jõutõstjad näevad ka lihastes välja. PIngutama peab. Mees ju areneb. Mina ei näe probleemi "Loodusesõber" : )
  18. Silvar Rückenberg

    Edu paranemisel, varsti treenid/sööd normilt jälle
  19. Silvar Rückenberg

    Kadus ära 1,5 nädalaga, kui haige olin/olen 3kg lihamassi.. Aga mina ei usu seda
  20. Martinkink blogi

    Natsa grip strenghtist : ))
  21. JÕUSAAL mis seal on? Ja kas üldse on?

    Tõstepõrand hea jap.
  22. Piisavalt treeningpäevi?

    see suva kui mõni biitsa kangiga kerge nõksuga teeb. Ise pyyan ka alguses puhtalt teha ja kui enam ei jõua, nõksuga ylesse ja pyyan negatiiviga langetada ..
×