Jump to content

Tirtsumann

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tirtsumann

  • Tase
    Vaatleja
  1. Algaja rattur soovib treeningprogrammi

    Tehnika on mul küll korralik, eks ole ikka elu jooksul rattaga sõidetud kah. Nüüd sain enda oma ratta.....
  2. Sain endale lõpuks ratt ja tahaks sellega trenni tegema hakata. Soovin võhma juurde saada ja kaalu alandada. Olen rattasõidus täielik algaja, millise kiiruse ja pulsi juures peaks alustama? Kaua peaks korraga sõitma ja kui tihti? Küsimusi oleks veelgi - kuidas täpselt pean toituma, et kaalu alandada e. kuidas jagunevad R-V-SV hommikuti-lõunati-õhtuti ning mitu toidukorda oleks normaalne. Vaja on maha saada umbes 20 kg, mis lastega juurde tuli...
  3. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Tänan lingi eest, aga seal on ainult vanad mudelid ja vana arvuti programm, minu arust see lehekülg ei aita mind.
  4. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Elan väikeses linnas ja meil müüakse´ainult mõningaid Polari mudeleid, kahjuks ei osanud müüjad mu küsimustele vastata ja kuna suuremasse linna pole hetkel asja, siis mõtlesin küsida siit foorumist. Mõtlesin muidu kella netist tellida ning ma tõesti lootsin, et keegi oskab siin mu küsimustele vastata...
  5. Pulsikellad, mudelid ja müügikohad

    Olen nüüd tükk aega Polari kellasid uurinud ning ei oska ikka valida Mulle oleks vaja kella/programmi, mis annaks nõu, kuidas enda tulemusi parandada ja ka analüüsiks mu sooritusi. Teen tubast trenni ja kevadel hakkan jooksma ning rattaga sõitma. Kuna ma kuskil spordiklubis ei käi siis vaatasin, et FT60 ja FT80 omavad STAR programmi, mis annab nädalaks soovitusliku treeningkoormuse. Samas pole neil kelladel peal ühtegi jooksufunktsiooni.... RS400 ja RS800 kellad sisaldavad jälle jooksufunktsioone, aga pole Star programmi. Mida kujutavad endast netis olev Polar PersonalTraineri programm ja arvutisse laetav ProTraineri programm? Mis neil vahet on ja kas need programmid analüüsivad mu sooritusi ning annavad nõu, mis trenni teha või on lihtsalt andmete salvestuse kohaks? Tuli küll palju küsimusi, aga vaja ju asi endale selgeks teha enne kella ostmist
×