Jump to content

artur987

Kasutajad
 • Content count

  188
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

artur987 last won the day on March 29 2015

artur987 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutraalne

About artur987

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 04/05/1987
 1. 1. Alex-Edward Raus -105kg - 1. 2. Siim Rast +120kg - 3. 3. Margus Silbaum - 93kg - 3. 4. Elar Kraav -120kg - 6. 5. Marek Vähi -120kg - 7. 6. Aimar Kuusnõmm -74kg - 8. 7. Marko Mumm -105kg - 10. 8. Siim Sammalkivi - 93kg - 11.
 2. ok. Kahju, et nii läks . Edu paranemisel!
 3. Sarge, mis Lemmingul juhtus?
 4. Kiitused ka assistentidele! Otsepildist tundus asi leebem, aga videost on ikka näha, kui oluline on otsustaval hetkel sekkuda.
 5. Esimese päeva kahele pronksile lisandus teisel päeval kokku tervelt 8 medalit. Neist 6 pronksi, s.h 2 "suurt" kogusummas, ja 2 hõbedat. Õnnitlused kõigile medalistidele ja võistlejatele. Külaviire võistlust jõudsin ise ka jälgida. Oli algusest lõpuni põnev ja jõudu oli poisil rohkemaks kui seekord välja tuli. Samas kalendris on alles märts ja võimalusi veel oleks. Homme lõpetavad (meeste) raskemad noored ja alustavad kergemad juuniorid.
 6. Võistlused on alanud ja kergemad neiud juba lõpetavad. Eestil ka esimene väike medal olemas. Õnne ja edu järgmistele. http://goodlift.info/live1/onlineside.html
 7. Täiesti nõus! Kui keegi soovib noorte vanuseklassi meessportlastele teha eraldi ennutuse või kasvõi niisama neid järjestada, siis on kõigil selleks vabad käed. Sama kehtib naissportlaste kohta. Aga ma saan aru, et konkreetselt siin teemas sooviti teha ennustus vaid avatud klassi meestele ja seetõttu jäid nimekirjast teiste arvestuste medali pretendendid välja. PS! Minu küsimus hr. Külaviirele oli retooriline, arvestades tema enda sõnavõttu. Mina isiklikult ei ole üldse kurb. Vastupidi. Tore, et keegi viitsib ennutust korraldada. Ja kui keegi tahab teistele arvestustele ka ennustusi teha, siis seda parem.
 8. Sa ikka saad aru, mis võistlusega tegu on? "Sel võistlusel" oleks Sina ja teised "pensionärid" saanud võistelda küll, aga ainult avatud klassis. Masters vanuseklasse "sel võistlusel" ei olegi. Nii muuseas infoks - lisaks poisslastest võsukestele on tulevastel võistlustel ka neiud ja naised täitsa olemas ning riigi au kaitsmas. Neile ka ei tehtud eraldi ennustust. Kurb, kas pole?
 9. Elari võistlus sai ka läbi. Tulemuseks jäi 945kg (355+245+345) ja kindel esikoht oma kaalus. Teise tõmbega kindlustas ka absoluudi teise koha ja kolmandal katsel läks 360 kg-ga püüdma absoluudi võitu. Paraku jäi see täna natuke raskeks. Aboluudis autasustati viite parimat, kuhu mahtus absoluutse neljandana ka Marko Mumm. Meeskondlikult sai Eesti kolmanda koha.
 10. Hetkel võistleb Marko Mumm. Kükis sai kolm katset kirja, viimane 302.5 kg. Hakkas surumine. Pärast tema võistlust alustab Elar Kraav rünnakut absoluudi tiitlile.
 11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  http://sport.delfi.ee/news/varia/muu/siim-rast-pustitas-kaks-eesti-rekordit?id=73025409
 12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

  Tervitused vastu! Tervita Liverpooli Jürxi ka siis juba, kui koos olete
 13. 1. Kaido Leesmann 2. Siim Rast 3. Hjalmar Mäe 4. Elar Kraav 5. Gert Koovit 6. Marko Mumm
 14. Kiitused Peebule ja Tambetile hea kodulehe ja väärt idee eest! Võiks edaspidigi jooksvad registreerimise tabelid olla.
 15. European Masters Bench Press Ch - Tallinn, Estonia 2015

  Mihkel Laasi kaalus kõva rabelemine. Peale teist ringi esikolmik 2.5 kg sees ja neljas koht tuleb ka veel pronksi püüdma. Laas paraku kõige raskem, aga see-eest kõige noorem . Kolmas ring otsustab.
×