Jump to content

laurigp

Kasutajad
  • Sisu loend

    27
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

laurigp

  • Tase
    Algaja
  1. Laagri toimumisaeg oli teada juba minuteada talvel, seega kui soov ikka suur, siis tuleks asju ka niimoodi organiseerida, et saaks tulla.
  2. Hakkab jälle pihta, et tahaks ka seal olla jne. Iga aasta üks ja seesama jutt. Tahaksite ja oleksite asemel võiks parem õigel ajal end ära registreerida ja kohale tulla.
  3. Eks ma kergitan natukese saladuseloori. Hind on 3900.-
  4. raha?

    Tavatoitu mitte arvestades, siis koos klubi kaardiga alla 10 000 hetkel ei tule välja.
  5. Stanakat on ka tablettide näol olemas, seega dr.mardna võiks end asjadega kurssi viia.
  6. sõrmed surevad hommikuti ära

    Kes ütles et mul pole esinenud. Muidugi on, vaat et iga öö selline jama.
  7. sõrmed surevad hommikuti ära

    Väga hästi tean kelle käest küsisin.
  8. sõrmed surevad hommikuti ära

    Kust sa seda võtad, et nendel kes kasvukat panevad, selline asi esineb?
  9. Jalapress ja põlved

    Sellepärast selg läkski pe...se. Pressi ei tohi teha nii, et selg tuleks pingilt lahti. Tuleb lasta nii sügavale, kuni tunned, et selg toetub viimasel piiril veel pingile. Vastasel juhul tekib nimme piirkonnas meeletu pinge ja ei lähe kaua kuni selg hakkab tundma andma.
  10. Õlle kahjulikkus füüsisele?

    Ei usu, et kui õhtul üks või kaks õlut joon, et joon seda alkoholi pärast. Olen joonud ka alkoholivaba õlut, kuid see ei maitse lihtsalt nii hästi. Kui asi oleks täisjoomises, siis jooks üldse kangemat, kuid POINT ongi selels, et seda ei jooda alko pärast. Kes joob cokat kes fantat, arvan, et need palju kahjulikumad.
  11. huvitav asjandus ümber kangi küki ajal.
  12. Hind, koht, kompaktsus.
  13. Tugev päikesepõletus

    Mitte mingil juhul määrida mingeid kreeme, kreem ummistab poorid ja nahk ei saa hingata. Määrige viinaga. Võtab ära põletuse ja jahutab. Järgiproovitud asi, seega edu.
  14. Proteiini võtmine

    Ma soovitaks parem õigemini trenni teha. Sa võid ju tonnide viisi proteiini süüa, ega see siis suureks tee.
  15. Hardstyle

    Hardstyle is my style.
×