Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. EMVlamades surumises 2012; tulemused, järelkajad

    K Leesmann A E Raus S Rast R Kuusn6mm A Kuusn6mm T Pärna M Bogdanova M R Silla E Viielo
  2. Jõusaalikava kahel päeval nädalas

    Janar on artikli lisanud alles sellel teemal , loe..
  3. Küsimus jõusaalikava kohta

    Kui on ainult kaks päeva v6imalik käia siis mina isiklikult teeks ylakeha / alakeha jaotust. Seljale l6ut6mbed ja mingi rowing, rinnale lamades surumine ja kaldpinnal surumine , pluss 6lale lendamist. Jalapäeval kykk ja rumeenia/sirgete koibadega j6ut6mme pluss nipet näpet. Igasugused kyynarvarte k6verdamised (v6ibolla haamrit jalapäeval tiba)ja triitsepi sirutamised saadaks pikalt. K6htu v6ib ka igal muul ajal ja kohal teha..... Kui palju sa muidu kaalud, et l6uat6mbed on soenduseks ja töö käib plokil 30 kiloga?
  4. Wikipedia andmetel on ta ntx 2 cm pikem , kui Dexter Jackson
  5. Toitumisplaan

    Söö parem munakollased ära..oliiv6li v6ib ka muidugi toidule lisada.
  6. Teeme otsa lahti siis: Phil Heath Kai Greene Dennis Wolf Branch Warren Dexter Jackson Lionel Beyeke Evan Centopani Shawn Rhoden Ronnie Rockel Michael Kefalianos
  7. Paksumaksuga haigekassat päästma

    Yks idiootsemaid ideid mida viimasel ajal kuulnud....
  8. Ei usu , et seda meest enam Olympia laval näeb , vähemalt mitte v6itjana...
  9. Töötlemata toit

    No näed siis...
  10. Vend Vähk Peab liikuma!

    pildi pealt ytleks , et nibin nabin , grammide mäng. Klassikameeste värk
  11. Lihaste kaotamine.

    Jumal tänatud ... aga ega muud vist yle ei jää, kui kaloreid piirata. Kui v6imalus siis jooksulinti hoorata (ja söögipausid sellest v6imalikult kaugel hoida) . Peaasi, et helge tuleviku nimel enda tervist nii 6rnas eas päris per.e ei keera igast nälja mängudega. Edit : Säärelihased v6ivad muidugi seda jooksulindi värki komplimendina v6tta, keeruline teema. .
  12. Lihaste kaotamine.

    Naine v6i mees?
  13. Märt Israel 6 Gerd Kanter 1 Aleksander Tammert 9 Marek Niit 20 Heiki Nabi 16 Nikolai Novosjolov 1
  14. Vend Vähk Peab liikuma!

    " Ma veel näitan teile vesipead" "Hydro Iso? Ei , ei ole kuulnud" V6i siis lihtsalt: "Raisk"
  15. Palju Õnne Alex!

    Palju 6nne , igatahes!
  16. Nyyd ka pro-ala meestele kes jalga teha ei viitsi
  17. Baruto katkestas Aki-basho vigastuse tõttu.

    Loodetavasti yoko tiitlit niimoodi ei devalveerita , et sellise esituse peale isegi kaalutaks yokoks nimetamist . Omamoodi kurb oleks ajalukku minna kui enim kaoutusi kogunud yokozuna. Baruto on tasemel sumokas , aga yokozunale vajalikust stabiilsusest ja v6itlejahingest on veel tiba vajaka.
  18. Minu toitumine

    No kui aitab siis olgu peale
  19. Minu toitumine

    Yks asi veel , erinev vajadus trennipäeval ja vabal päeval. Defineeri trennipäev. Viis pluss kolm v6rdub kaheksa ja viis ei v6rdu kolmega. Midagi siin ei klapi...
  20. Minu toitumine

    Mulle jääb ikka arusaamatuks, kuidas "yhe keskmise päevamenyy" kaloraazi väljaarvutamine aitab systemaatiliselt kaalu alandada.V6i teed nn sooja lihtsalt? Oluline on mida sa sööd mitte mida sa keskmiselt v6ibolla sööd v6i sööks kui kaalu jälgid....if you know what i mean Edit: sorry my bad , tundub et eesmärk pole kaalu alandada, aga m6te jääb siiski samaks ...
  21. Kaalust alla

    Eskimotest veel niipalju , et ylekaal ja rasvumine on ka nende puhul kalli kauge tsivilisatsiooni kingitus. On ka oponente ja seda ka eskimote ehk inuitide endi hulgas.M6ned autoriteetsemad isikud , samaanid v6i nn "vanemad" on avaldanud arvamusi ,et ylekaal v6ib olla tingitud lesknaiste liigvarajasest suguelu jätkamisest peale lesestumist , t6ukude söömisest jne. Kui tuua välja vaid m6ned asjalikumad m6ttekäigud. Arvamus, et eskimod olid pontsakad paksukesed juba iidsetel aegadel v6ib tuleneda sellest, et elukeskonna survest tingituna on nad jässakamad ja lyhemad kui inimlikumate tingimustega asunikud.M6ningast valgust sellesse teemasse v6iks heita ehk vanade polaaruurijate ja seiklejate päevikud kes inuite kylastades eriti suure austuse pälvinuina on veetnud perenaise sängis yhe armastusest tiine öö. Kuigi miski ytleb mulle, et valdav enamik neist on selle seiga suurest tagasihoidlikkusest yles tähendamata jätnud.Kes kunagi näiteks m6nes nepaali onnikeses nobedatest, kuid kasimata näpukestest halliks värvunud keedukartuleid suus keerutades on yritanud kohaliku vanaema armunud pilke vältida suudab sellist tagasihoidlikkust kahtlemata m6ista...
×