Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Nii väikses ringis ei saa see ju kellelegi mingi saladus olla? Kohati tundub t6esti , et harvendatakse vastavalt vajadusele. Varustuspunkte ei saa ju väikeses eestis nii palju erinevaid olla.....aga puusalt lastud jälle , ei tea , v6ibolla saab seda v6isilma posti teel ka tellida. V6i on t6esti igas saalis neli j6mmi kelle poole suurestustuhinas pöörduda?
  2. manthatlon

    Ma ei saa aru , kas on 20 minutit aega , et k6ik harjutused labi teha v6i 20 min iga harjutuse jaoks. Soovituslike puhkepauside jargi v6iks muidugi arvata , et iga harjutuse jaoks 20 min. Biitsepsi asemel v6iks kykk keharaskusega (v6i 1,5-ga) olla...ise hetkel teeks vast 20-30 punkti peale :-/
  3. Dieet

    Mis siin arvata? Esiteks pole su eesmärk teada. Teiseks, on see kava yhele päevale ainult. Kui midagi arvata siis v6ib yhel päeval syya kyll niimodi.Isekysimus, mis selle teadmisega peale hakata.
  4. Mitu muret

    V6ibolla on elus millestki muust vajaka ... armastusest ntx. Vaevalt su probleem nyyd toidulauast tingitud on, kui sa isegi ligilähedaselt oma "näidismenyyle" sööd iga päev. Kui stress, siis tuleb seda maandada...Suitsetamisest peaks ka loobuma.
  5. Vaks vahet kas lihas on peamine töö tegija v6i lihtsalt toetab liigutust...
  6. Vend Vähk Peab liikuma!

    Colin Firth v6i Clive Owen oleks päris huvitavad valikud olnud Craigi asemel....keegi mainis transporterit , mul tundus ka see ainuke Craigi film mida näinud olen sinna suunda tiba , aga noh , selles zanris pole Stathamile kyll vastast minu arust:-)
  7. Vend Vähk Peab liikuma!

    Moore Brosnan Connery Craig ... Oleks minu valik :-)
  8. Nyyd mulle juba tundub , et sa trollid :-)
  9. Sa oled ikka osav nende järelduste tegemisel. Oletame ,et t6epoolest on see piima l6hn mida imik teise tuppa tunneb jne..las ta olla. Aga järeldada , et kuna inimese v6i loomapoeg muud toitu ka tarbima hakkab ja "piimainstinktist" v66rdub siis tähendab see , et ta enam piima ei vaja (mis on iseenesest tobe lause sest t6epoolest pole piim hädavajalik , nagu ka muud toidud) v6i koguni , et see talle lausa kahjulik oleks, on muidugi k6rgem pilotaaz. Ehk on p6hjus hoopis proosalisem ? Näiteks pägariku iseseisvaks eluks ette valmistamine , et ta poleks ainult emast s6ltuv? NB! Rinnaimemise instinkt pole vähemalt minu puhul kyll kuhugi kadunud. T6si kyll, objekt ja eesmärk on teised..
  10. Sa oled kohe päris dr Nigul siis ju . Aga seda, et diabeeti piimast loobumisega ravitakse kuulen kyll päris esimest korda.
  11. 3X nädalas kava, baasharjutused + lisa

    Esimene päev tundub olema tiba overkill. Mitte , et nende harjutuste samal päeval tegemine mingi patt oleks, aga 5x5??? Teiseks, kui tahad lihasgruppe r6hutada siis v6iks neist ka alustada. V6i on see kykk iga trenni alguses soojenduseks? Sellisel juhul on jalatrenn puudu
  12. Ntx 1. l6uat6mbed 2. Hantli t6mbed kyljele 3.ben johnson , good morning , sirgete jalgadega j6ut6mme
  13. Raskuste muutmine

    Kas selle skeemitamise/aretamise k6rvalt trenni tegemiseks ka aega on v6i?
  14. Oled nende vanade teemade yles kaevamisest endale elukutse teinud?
  15. Väga paljudes maailma piirkondades ongi majad kytmata, ka siis kui väljas miinuskraadid. Aga ma ei viitsi suga vaielda enam, sest näha on, et sa poindile pihta ei saa ja ei tahagi saada.. :-) . Aga eks igalyhel on 6igus elada täpselt nii suures mullis nagu ta ise soovib ;-)
  16. Eestis on kindlasti igasuguseid kogukondi , ntx vemma joojate kogukond , kes ilma selleta oleks koguaeg haiged ja ilmselt sureks ruttu.Siis on meil yks onu oma paari mutikesest järgijaga (kui need ära surnud pole veel) kes väidetavalt söövad 6hku ... Oldmani väide et eesti kliima ei sobi ainult puuviljast toitumiseks ei puuduta ju mingeid yksikuid fanaatikuid kellel on omaarust midagi t6estada. Absoluutselt s6ltub inimese toidulaud teda ymbritsevast kliimast. Kui inimene kolib teise kliimasse siis muutub ka tema toidueelistus, seda nimetatakse kohastumiseks. Otse loomulikult ei toimu see yleöö. Just sellepärast vajavad ka need loomaaia elanikud koos selle dallase onuga eritingimusi ,et eesti talves vastu pidada. Loomulikult ei arva ma et see puuviljadieet ka dallases mingi m6istlik asi oleks , aga kindlasti on selline lollus seal kergem taluda.
  17. Sa vähemalt ise saad aru mida sa t6estada yritad ja mida tegelikult t6estad?
  18. Toorelt kanafilee söömine

    Ei
  19. proteiinijook

    Toidulisandid peaks toitumiskavas arvestatud olema, mitte nii, et lased kava koostada ja siis hakkad sinna mingeid kokse otsa lykkama.
  20. Poksijate jõusaalitreening

    Siin on päris ilusasti vist lahti seletatud see poksi teema http://www.expertboxing.com/boxing-training/boxing-workouts/most-important-muscles-for-fighting
  21. Poksijate jõusaalitreening

    See on mingi trikiga kysimus v6i ? Kui sa kysiks näiteks, et mis lihased ei tööta , oleks kimbatus isegi suurem...
  22. Kas seda , kui hasti keegi mingit ala tegi AF-s , ka kuskilt näeb?
  23. Poksijate jõusaalitreening

    Isiklikult teeksin nii esimese kui teise paeva lihasgrupid vastupidises järjekorras .Ma pole kyll suurem asi poksija, kuid hirmus rinna treenimine ei tundu kyll selles ametis midagi olulist andvat. Ei lugend seda ka välja kuskilt, et mitu korda nädalas poksitrenn? Muidu rinnale v6tt v6iks vist v6itlushimulistele yks igati hea harjutus olla ning miks mitte svung ntx :-/
×