Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Ak47 - optimistlik diabeetik!

    Kaabli tänavalt (Lennujaama taga) Tehnikaülikooli ühikasse läbi kesklinna. Peaks vist umbes sama retk olema kui mustakalt lasna...Kui juba v6rdlemiseks läks
  2. Vajan abi

    Inimene ytles ju , et k6ht tyhi pole! Mismoodi ta siis näljutab ennast? Päevase kalorite hulga on ka inimene välja arvutanud ilusti, aga sina tead , et tegelikult 1000 ainult .. Aga see number 1339 on nii ilus lihtsalt ,et tundub ainult ekstra selle postituse tarbeks mingi suvaline menyy kalkulaatorist läbi lastud. Kui juba kalorite lugemisega tegeled siis tee seda korralikult. Ja tee seda näiteks nädala l6ikes, mitte suvalise yhe päeva!Ja lase k6ik (mis suhu topid ) ilusti kalkulaatorist läbi . "Tavaline" rasvunud inimene ei v6ta kaalust alla , kui näljatunnet kordagi ei teki. Kerge "nälgimine" siin seal käib asja juurde. Ma arvan , et tegelikult tarbid sa hetkel laias laastus samapalju kui kulutad (jällegi, ma ei räägi siin mingi suvalise päeva l6ikes)... (V6i noh , tegelikult vist on su keha stressis ja nyyd sellet6ttu säästureziimil , sest see kuhi pekki (ca 30 kg?) pole ju piisav tagavara mustadeks päevadeks, seda tuleb nyyd 1300 kalori pealt kasvatama hakata )
  3. Pump ja toitumine

    mis asi on valgusünteesi trigerdamine?Kui ta on see millena ta kõlab, siis ma julgen väita, et selleks piisab ka näiteks 5 grammist.
  4. Pump ja toitumine

    Tundub, et sellest on tulemas uus "korraga imendub ainult 30g proteiini" müüt...
  5. Valgurikas, tervislik pitsa

    Ma olen ikkagi arvamusel , et rukkijahu ei ole parem kui nisujahu. Nisujahu maitseb paremini! Aga mis puutub neisse aminodesse ja mineraalidesse siis see vahe on kyll marginaalne, kui me räägime pizzapóhjast. Ja kui tôepoolest on see talumatuse teema siis pole loogiline et leiba vóib syya aga saia mitte.
  6. Valgurikas, tervislik pitsa

    Miks peaks nisujahu rohkem vältima kui rukkijahu? Ei nori , lihtsalt huvitab.
  7. Mehed vs naised

    Ei, sest naised on tiba "pehmemad" kui mehed. Ehk sama pikkuse ja kaalu puhul mehel on yldiselt suurem lihasmass ja vahem rasva (rasvavaba kehamass on suurem) , kui naisel....Seega Onu X- kaalulanguskava Neiu Y-i puhul soovitud tulemusi ei annaks yldiselt..
  8. Jõusaalide arvustused

    "..Jõusaali kasutamise ajaks on antud 2 tundi. Lisaminut aja ületamisel maksab 10 senti..." Kunagi ei astuks liikmeks nii idiootse reegliga klubisse.
  9. Igakuine võistlus - Kangikompleks

    Muu peaks ok olema? Kui yhte ei saa teha siis ei saa kogu harjutust teha ju
  10. See harjutus ei ole "randme jaoks"!
  11. Miks see randme treening seal sulgudes on? Mida sa selle kohta teada tahad?
  12. Kui sa viimase aja postitusi siin foorumis antud teemal loeksid siis teaksid, et su keha on hirmsas stressis ja sellepärast kogub meeletult rasva:D . Tegelikult tuleb lihtsalt õppida kaloreid kokku arvutama, või siis tegelikult ka oma bav-i lähedaselt mõni aeg toituda.Kui sa konsumeerid nädala sees 1500 kalorit päevas ja nädalavahetusel 4000 kalorit päevas siis nädala keskmiseks tuleb 2200 kalorit päevas. Lihtsalt näide! Ja sõna sink ei ytle sulle ega kellelegi teisele, kui palju energiat sa antud toidukorrast varusid...
  13. Lefty blogi

    Mulle tiba arusaamatu mis lihasgrupi harjutuseks sa l6uat6mbeid pead?
  14. Hommikune jooks

    Kui inimene on 173 pikk ja kaalub 60 kg siis kaal ei peagi langema.....
  15. Treeningkava väljas

    ...
  16. Jõusaal ja taastumine

    No ma ei tea, 5x5 kykki pluss 5x5rinnalev6ttu v6taks paljudelt une ma arvan. Minul isiklikult lykkaks selline asi totaalselt pildi tasku. Eeldusel et neid harjutusi tyhja kangiga ei tehta. Selline tapmine n6uab ikka pikemat harjumist. Kui oled algaja siis muidugi on raskused madalad ja ei oska ka endast maksimumi v6tta, siis v6ib igast pulli teha.Aga nagu ma aru saan on sull treeningstaazh ysna pikk ja eeldatavasti raskused soliidsed...
  17. Ei kujuta kyll Kirpu veel kuulsamana ette...
  18. Treeningkava väljas

    Mis need jalad siia puutuvad?
  19. Ei saa isegi BAV-i täis

    kui kysida tohib siis kui kaua sa old trenni teinud, kui kaua yritanud kaalu langetada, kui kaua nn "kava" kasutanud toitumisel?
  20. Fred Vunk blogi

    Ja peris heasti kirjutas.R6hk s6nal enamik.Maadlus selle "enamiku" alla ei kuulu...
  21. Fred Vunk blogi

    Viitsid , viska siia kirja millised on maadlus-spetsiifilised lihased. Loeks huviga...
  22. THE Olympia weekend 2013

    Tase tundub tugev see aasta, aga ei usu et erilisi yllatusi tuleb... 1. P. Heath 2. J. Cutler 3. K. Greene 4. S. Rhoden 5.M. Elssbiay 6.L. Beyeke
  23. 6 nädalane dieedikava

    http://scoobysworkshop.com/2010/08/30/gain-40lbs-muscle-in-4-months-is-this-a-good-workout-program/
  24. Kaalu juurde, palun nõuandeid.

    Teed trenni , kaal langeb. Toit ei maitse . Ma pigem siis tarbiks just sysivesikuid suuremas koguses. Rasv peab taisk6hu tunnet kauem yleval. Sysivesik maitseb ka paremini ehk laheb lihtsamalt alla....Valguvajadust hea lihtne ju koksiga katta
×