Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Kätekõverdused

    Kui natuke kaasa mõtled ja ei ürita igal pool vaielda vaid vaidlemise pärast siis saad aru, et tehnilised nüansid tekitavad alati võrdlemisi lõdva tolerantsi sellistel puhkudel. Lamades surumisel kang puudutab rinda enamasti, kätekõverdusi tehes on amplituut üldiselt väiksem ja tempo kõrgem. Proovi sama tempo ja amplituudiga. Aga noh , igaüks polegi loodud kaasa mõtlema. Pretensioonid oma vanemate suunas palun...
  2. Kätekõverdused

    Ma küll midagi naljakat ei näe siin....tundub laias laastus täitsa mõistlik
  3. No ma ei tea, 15aastaselt 3 kuud enne ülikond osta on ilma trennitagi riski bisness . Kui hoolega trenni teed siis üsna tõenäoline, et see "slim fit" ülikond istub sul seljas nagu sukkpüksid:-\. Aga see polegi oluline. Trenni tegemine igal juhul tähtsam kui mingi põhikooli lõpetamine (kedagi ei koti see ülikond )
  4. FIBO 2014

    Kas Cutler on loobunud võistlusspordist?
  5. Igakuine võistlus - Double Unders

    Krt ei saa ilma googlita üldse enam aru millest jutt käib
  6. Fred Vunk blogi

    Oleneb kuhu lähed, aga nädala normi batoonidega ei tohiks probleeme tulla ükskõik kuhu minek
  7. Toitumine, snäks

    Sa v6iks seal bonsunas pysida. Seal sind ju igatseti taga lausa vahepeal . Fännklubi ka tekkind sul sinna.......
  8. Hommikujooks

    Tänud, edu sullegi...
  9. Hommikujooks

    Ongi nii või? Ma poleks nii kindel....
  10. krassy blogi

    Voodikaaslasena - mida painduvam seda parem.Lihtsam asendeid muuta jne. Mujal nagu erilist kasu ei näe. Aga seegi juba piisav p6hjus minuarust.....
  11. Treeningkava seljale

    Mina kyll ei julgeks! Kui saksa mahutreeningut silmas pidasid... Algajal tuleb lihast ja j6udu yksk6ik mida tehes. Saksa mahutreening pole kyll see millest alustama peaks. Algajatel ei tule see tegelikult väljagi nii nagu peaks ja m6te on!
  12. Archangel'i blogi

    No mees ytles ju , et paneb naabritel aknad klirisema , mitte sul
  13. Treeningkava seljale

    See kava on räme ! Ma ei tea , kõva mees kes selle jalapäeva läbi teeb näiteks. Teiseks, samal päeval 5x5 nii tavalist kui kitsalt surumist??? Aga laia selja annavad sulle lõuatõmbed , paksust row
  14. Archangel'i blogi

    Ega geenid ja pärilikkus ei tähenda seda , et teatavaid omadusi ainult oma emalt ja isalt saad. Mõned pärilikud tunnused "rändavad" läbi mitme põlvkonna enne kui jälle välja löövad. Ma arvan kyll, et geenidel on ikka üsna suur osa mängida. Mõnel rikub üks vanem teise hea "kauba" ära lihtsalt Või oled nii õnnelik et saad mõlema liini kehvemad palad . Umbes nagu kaksikutes öeldi DeVito tegelaskujule:"Arnoldi tegelaskujus on esindatud kõik hea ja parem mis vanematelt kaasa saada oli, ülejäänud sitt on see mida sina peeglist näed".... Aga kõige paremini võtab selle teema kokku lause "Hard work beats good genetics, if good genetics refuse to work hard"
  15. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    palju sa jooksed siis? Ma ei ütleks , et inimesele kes teeb 6 trenni nädalas paar lisatud jooksutiiru nüüd tähendaks "oluliselt rohkem liigutamist". Mis imet sa sellest paarisajast põletatud lisakalorist nädala lõikes ikka ootad?Värskes õhus jooksed, siis söögiisu võib tiba tõsta küll:)
  16. Rohkem sporti, suurem kaalunr.

    Liigud rohkem, sööd rohkem. Lihtne!
  17. Paar küsimust, uus foorumis

    Ma oleks üsna üllatunud, kui see pole järjekordne amööbi üllitis...
  18. krassy blogi

    50 kätekõverdust 1 lõuatõmme. Kümme lõuatõmmet oleks rohkem proportsioonis:D Kui sa ei pea silmas põlvede peal kätekõverdusi loomulikult...
  19. Küsimus treeningkava kohta

    Eks igasugust kava võib teha, ja treenida on enamasti alati mõistlik. Aga mõned mõtted minu poolt: 1. Kolm kuud on piisav aeg, et kava muuta. Ma isiklikult pole ühtegi kava viitsinud nii pikalt teha. 2. Teineteist kopeerivad harjutused (kangiga/hantlitega surumine , kangiga/plokiga küünarvarte kõverdamine jne)oleks nagu ajaraiskamine 3. Miski ei arenda jõudu ja kasvata üldist lihasmassi paremini , kui baasharjutused.
  20. Vajan Abi!

  21. Vajan Abi!

    Seega on ainult kaks võimalust- magama saab minna ainult täiesti tühja kõhuga või siis nii täis topitud maoga, et hakkab lukku lõhkuma?
  22. Vajan Abi!

    Kuidas see seostub soovitusega 3 tundi enne magama minemist mitte süüa?
  23. Vajan Abi!

    Miks sa seda soovitad?
×