Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Gröön VS Kiivikas

    Mitte paha pärast ,aga mul oleks siuke küsimus. Oletame , et sa poleks eelmine aasta dopingukontrollis põrunud ja oleksid tulnud eesti absoluutseks meistriks ja paar kuud hiljem oleks keegi siin foorumis väitnud , et kuulis kuidas kaks meest Võru võõrastemaja taga rääkisid , et Kalmus kasutas dopingut. Kas oleksid siis siin foorumis vastanud , et " kasutasin jah , tegin vea , andke andeks" ?
  2. Gröön VS Kiivikas

    Get A Life
  3. homoseksuaalid

    nähh , närige seda ka http://www.elu24.ee/?id=201515
  4. Minu arust väga normaalne , et steroiditeema fitness.ee-s siuke pool tabu on . See jutt , et "peab rääkima kuidas asjad on " ,"et te kuradid ennast ära ei tapaks " kõlab jaburalt. Samahästi võiks ka väikese narkonurgakese avada , et valesti ei kasutataks ja , et "narkarid kurat ennast ära ei tapaks" . Samas Bonsuna.com leht muidu täitsa ok , foorumis norm teemad (kui mõne noore steroidipede avatud topicud välja arvata) ja üldiselt ikka steroidide kahjulikkust rõhutava tooniga. Aga mis fitness.ee -sse ja postituste kustutamisse puudutab siis võiks rohkem tähelepanu pöörata sellele , et mingid "asjatundjad" ja "spetsialistid" väga vastavaid topicuid (küsi asjatundjatelt , küsi spetsialistidelt)ei reostaks. Kui ikka soovitatakse 17 aastasel neiul oma BAV-ist 500kcl vähem tarbida , et kaalust alla võtta siis selle postituse võiks küll kiiresti ära kustutada. peace
  5. Soovin sangadest lahti saada.

    Jah , ja kui kogemata natuke rohkem tarbid siis näpud kurku ! Fitness.ee foorum > Küsi teadjatelt > Küsi Spetsialistidelt....
  6. ARGOLE...

    Pole tükk aega niimoodi südamest naernud.Päris hea
  7. "...Kultursimi kui sellist heal tasemel tänapäeval ei eksisteeriks ilma dopingu vahenditeta, võiksite lõpuks sellest arusaada... " MOTT
  8. Jõusaali tolad...

    Kui tegemist oleks eestlastega olnud , kas siis oleks tekst " mingi 2 eestlast .." ?
  9. eesti noored

    Ei ole siis vä
  10. Šellised mehed siis http://ziza.ru/2008/07/07/synthol.html
  11. Pekivolt

    No kaua võib. See peaks vist tuhandes kord vähemalt olema sellist küsimust siin foorumis lugeda.
  12. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek Otsus- 1 Ivo Pärle-2 Imre Vähi- 1 Argo Vaible-1 Argo Ader- 2 Marek Kalmus- 1 Ott Kiivikas- 1
  13. Õlid

    http://marekioma.blogspot.com/2007/01/miks...alamaksali.html
  14. peaaegu taimetoitlane

    Piimaga samad lood - mitut loomaliiki sa tead peale inimese, kes taiskasvanud peast piima jooks (kassidele opetavad seda inimesed muide)? Enamus loomaliike joob piima , kui nad seda kätte saavad kuskilt
  15. peaaegu taimetoitlane

    Piima ei joo , see on rõve . Liha ei söö , see on jälk . Muna ei söö , seal on tibud sees. Kala ei söö , see haiseb . Sporti ei tee , vahest "käin jala". Söön ainult kliisid , komme ja suhkruvatti .Kuidas ma suveks 10 kilo alla saaksin ja ilusaid kõhulihaseid?Aidake
  16. Kudas soovitada naisele??

    Jah , kui mehel ikka magistrikraadi ei ole , siis on ta üks loll idioot
  17. Jõusaal

    Kui sulle meeldib näiteks kõrvulukustava diskomuusika saatel trenni teha siis on Zelluloos parim valik
  18. jah , riidepood kõlab täitsa loogiliselt
  19. Armukesed.

    Mees kõnnib tänaval . Üks tüüp tuleb vastu viipab käega ja ütleb "Tere Jüri , sa oled nii muutund , et sind ei tunne äragi" Mees vastu , et " ma ei ole Jüri , ma olen Toivo" "Näe kurat , nime ka muutnud"
  20. Tere Olen kuulnud ja lugenud , et biicepsit ja triicepsit oleks soovitav teha ühel päeval. Ise teen praegu biica ja triica ühel päeval ja õlga ja selga ühel päeval , aga viimasel ajal olen märganud , et üsna mõtetu tuulutamine käib seljale pärast õla tegemist (ei jõua lihtsalt) . Äkki peaks õlga ja biica ühel ja selga ja triica teisel päeval tegema . Aja puudusel kahjuks võimalik 3 korda nädalas saalis käia.Kolmas päev läheb rinna ja jala tähe all.Ehk on kellelgi mõni hea soovitus
  21. triiceps , biiceps

    ise mõtlen ,et triic ja rind ühel päeval äkki triicale liig , võibolla hea kui teen rinda kolmapäeval ja siis ehmatan triica reedel
×