Jump to content

Okk

Kasutajad
  • Sisu loend

    567
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    5

Koik Okk postitused

  1. Väga kiire seedimine

    Kas syda peaks ka puhkama vahepeal?
  2. Videoblogi

  3. Imelik kiunumine ja parastamine, ma m6tleks parem sellele, et mees v6itis. Tuleb valja, et eesti mees ei ole puhtalt paremaks v6imeline .......Kui nii sitt vorm siis miks need kartuli ja sousti mehed kotti said siis?
  4. palun seletage =)

    Kui sellele kysimusele - Miks 1 terve muna ja teisest ainult munavalge?-oskad adekvaadselt vastata, siis on juba hea algus tehtud.
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  6. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  7. õlu taastusjoogiks

    No ei tea, enda peal tehtud uuringud kinnitavad vastupidist.6htul kasti 6lut ara jood siis on hommikul vorm m6nusalt kuiv
  8. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

  9. Archangel'i blogi

    Ma saan aru, et Holgeril on oma leht. Pole aega ja m6tet siin kirjutada eriti vist....http://www.hungerfitness.com/
  10. Nõuandeid

    "Lurichil oli süsteem ka toitumises. Ta sõi mõõdukalt, eelistas taimetoitu, eriti soovitas süüa puuvilja ja haljast aedvilja. Georg Lurichi viis käsku, mida pidi täitma igaüks, kes tahtis saada jõumeheks: 1. Ära tarvita alkoholi! 2. Ära suitseta! 3. Ära tegele neidudega! 4. Ära söö soolast! 5. Ära mängi kaarte! (Kaardimäng oli tol ajal hasartmänguna väga levinud, küllap sellepärast Lurich seda pahena esile tõstiski)."
  11. Martinkink blogi

    Otist väiksem ju, miks ei peaks siis uskuma?
  12. Kas kulturismi kategooriates keegi dopinguproovi ka v6eti? Tugev esitus, palju 6nne! nevermind, vastus oli postitatud samal ajal kui küsimus
  13. Vend Vähk Peab liikuma!

    Jalg on tõesti väga hea, nahka nagu polekski peal üldse . Edu hispaanias!
  14. Martinkink blogi

    Mul hakkas alaselg valutama juba lugedes millegi pärast . Rinnale ja biitsale sama palju seeriaid..
  15. lihaskasv

    Noh , teismelisi ei saagi siin väga arvesse võtta. Nemad kasvavad alles niigi...20+ on üldiselt inimesed "normaalse" kasvamise lõpetanud , sealt edasi võib juba järeldusi tegema hakata...
  16. lihaskasv

    Ma arvan see on ka enam vähem lagi, aga eeldab tõesti täielikku pühendumust , milleks vähesed esimesel treeninguaastal eelkõige vaimselt valmis on...
  17. lihaskasv

    Ma arvan et Otsuse jutus on r6hk lauseosadel "keskmiselt andekas mees" ja "tuleb igati rahul olla"....Kui arvad , et aastas 25 lisakilost 20 on puhas lihas siis oled teemast ikka vaga kaugel....(naturaalide teemas pysides ikka)
  18. lihaskasv

    Kett ei mahu enam kaela ymber ara ve ?
  19. lihaskasv

    Maestro Otsuse raamatust Inimesed on loomulikult erinevad, aga räägime “keskmiselt andekast” mehest. Tuleb igati rahul olla lihasmassi (mitte samastada kehakaaluga!) järgmise juurdekasvuga: esimesel treeningaastal 5 kg, teisel 3 kg, sealt edasi 1–2 kg aastas ja suure tõenäosusega on 6–8 aastaga piir käes. See on reaalsus! Keskmisest viletsamate eeldustega meestel ja enamikul naistel on need numbrid poole väiksemad. Kas kulturisti areng võib jätkuda ka lihasmassi kasvu lõppedes? Teatud määral kindlasti. Selle näiteks on paljud rahvusvahelise tasemega kulturistid, kes võistlevad aastaid ühes ja samas kaalukategoorias, parandades oma kohta tiitlivõistlustel. Lihaste kvaliteet (separatsioon) paraneb veel aastaid pärast massi kasvu lõppu. Tegelikult takistab lihasmassi kasv sageli kvaliteedi saavutamist ja õige lihaste “tihedus ja puhtus” saabub massi stabiliseerudes.
  20. Tundub, et kodanik Palm on saavutanud stabiilsuse....
  21. Jõusaali tolad...

    Ma olen ka kasutanud, peenikese kangiga surumisel. Vastasel korral soonis kang üle 100kg raskuse puhul kätte....
  22. Toidulisandid internetist

    Kas poleks kergem kummide peale kolida? Mees pole nõus?Endale ei meeldi?
  23. Proteiin ja kaalu alandamine

    Ei ole v6imalik , see on sama kui üritada võtta karbohüdraate koos kaalu tõstvate kapslitega.Pole võimalik, tee mis tahad...Ja üldiselt ma soovitaks ikka sellest keemiast eemale hoida. Need proteiinid ja asjad ei ole mängimiseks.
×