Jump to content

Tener

Kasutajad
  • Sisu loend

    117
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tener

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 25.05.1991
  1. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Saksamaa 2:1 Uruguai Holland 2:2 Hispaania, penaltid Hollandile
  2. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Pakun 2:2 viiki ja penaltid Saksamaale.
  3. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Uruguai 0:2 Holland
  4. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Mina eelistaks 1000 FIT'i edasikandumist poolfinaali.
  5. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Saksamaa 3:1 Argentiina Hispaania 2:0 Paraguai
  6. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Brasiilia 2:1 Holland Uruguai 1:0 Ghana
  7. Otsin suveks tööd.

    Upitan natuke teemat. Nüüdseks olen juba 19 ja lõpetanud kaks IT kursust. Endiselt olen heas vormis ja otsiks tööd kas ehituse, haljastuse, muu sarnase või siis mingi arvutialase koha peale. Soovitavalt Raplamaal või Tallinnas. Kui on kellelgi ehituse või kuhugi töö peale vaja rohkem inimesi, siis sooviks tööd ka mu sõber, kes on samuti lõpetanud minuga samad klassid ja on füüsilise töö jaoks ka valmis.
  8. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Paraguai 2:1 Jaapan Portugal 2:0 Hispaania
  9. Pullid pildid netist

    Minu arust on naljakas
  10. homoseksuaalid

    Ju siis nad on selle üle nii õnnelikud... Ma teeks siis paraadi, kui saaks jõutõmbe seeriad 200kg peale
  11. 3 päeva kava spliti loogilisus

    Baasharjutuste seeriad tunduvad pikad. Tee pigem 5x5 või 4x6 suurema raskusega. Jõutõmmet ka ei näinud vist.
  12. Isetehtud kava.

    Esimeses postis kirjutan ka, et panen selle siia, sest üks sõpradest tahtis näha, mis kriitikat see korjama hakkab. Aga seda oleks vaja kiiresti teada, et kas tänane kätepäev tuleks vahetada näiteks seljapäeva vastu.
  13. Isetehtud kava.

    Ju siis peale jõule vahetan ehk mingi "normaalse" kava vastu... Sinnani tahan ikkagi seda teha. Tundub endale hea... Ja käe ümbermõõt on kasvanud juba vist isegi 1cm selle kolme nädala jooksul selle kavaga. Aga kui vahetada jalgade ja kätepäevad omavahel ära? Oleks parem? Või endale meeldiks pigem vahetada seljapäev käte oma vastu. Hmm... Selge... Aga seda ei ole nagu millegi vastu vahetada ka... Käärkükk ehk, aga see harjutus on kohutav minu jaoks. Pole tasakaalu ega tehnikat...
  14. Isetehtud kava.

    Varasemates postides ongi kirjas, et viin surumised enne lendamisi ikkagi. Ja sirgete jalgadega jõutõmme treenib pigem reie tagaosa, kui alaselga. Nagu good morning, aga raskused saavad olla suuremad ja ei ole nii ebamugav teha.
  15. Isetehtud kava.

    Näiteks rinda teen ma korra nädalas ja peale iga trenni on järgmine päev valus trepist alla minna, sest lihas on läbi ja liigub. Mis sellest, et olen teinud sel kooliaastal juba 2 kuud järjest trenni. Ja tihtipeale tuleb mul lõuatõmmete seeriaid veel rohkem isegi. Ja lõpus võin panna raskust isegi juurde plokile ja ikka teha vähemalt 10 neid. Jõusaalis lihtsalt ei tule sellist räigelt väsimust, mis mujal tuleb ruttu
×