Jump to content

ReFF

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ReFF

  • Tase
    Vaatleja
  1. Venitamine

    tänud !!
  2. Venitamine

    Olen uurinud ja olen saanud vastuse ,et hommikune venitamine ja õhtul istuval eluviisil inimesel oleks ka võimalik kiiremini vormi saada kui õieti toituda Et soovikski kõik võimalike kasulikke venitus nippe kodusele töötegijale
  3. Tere Elasin siis usas ja käisin seal poksitrennis ,nüüd olen eestis ja tahaks jõusaalis käima hakkata ,käisin ühes jõusaalis ka koostati se kava mulle aga se nagu jäi nii lahjaks et poksitrennis sai kõvasti rohkem vatti, et jõudu ja jaksu jääb nii palju üle mida tahaks raisata trenni peale ,ise olen 190 pikk kaalun 120 kilo rasvaprotsent on 20 peal
  4. Nahk ripub peale kaalukaotust

    Kas sa oskad mõnda soovitada äkki ? ,ma muidu olen jooksnud neid poode päris palju läbi iga kord kõik räägivad jumala lampi texti seal kosmeetika poodides ,kõik pakuvad erinevaid kreeme mis üksgi ei toimi ja apteegis annavad ka kõik erinevaid niisutavaid kreeme ,naha arsti käest küsisin, et nagu niuksed kreeme ei olegi ja nad selle probleemiga vabsee ei tegelegi , sealt saadeti siis mingi endokrinoloogi juurde seal mingi mõnusad järjekorrad augustis läksin novembrisse sain aja
×