Jump to content

indica

Kasutajad
  • Sisu loend

    46
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

indica

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 16.05.1985
  1. "Kaalust alla" TV3- st

    Inimesed saage aru, et kogu showbisnes käibki teiste inimeste arvelt, pole mõtet nii üle dramatiseerida seda saadet.
  2. "Kaalust alla" TV3- st

    Jah marssige kõik tänavale märatsema nüüd!
  3. Antidepressant vs alkohol

    Omadest kogemustest võin öelda, et kiiremini jääd napsiseks ja kui natuke liiga palju jood tekivad mäluaugud ja hommikul on kehvem olla, iiveldab rohkem. Muidugi see oleneb ka ravimist. Kange alkoholiga ära liialda.
  4. Hetkel telekas hevyweight boxing

    Tänud! Oleks muidu maha maganud selle
  5. Eks see taktika oligi tal kohe peale minna täiega, sest ega ta veel seal ringis kaua vist vastu muidu ei peaks võhma suhtes, aga see taktika töötas väga hästi. Nii puised liigutused olid ka, aga kõvasti trenni teha siis võiks juba Brock vs Mariusz.
  6. "Kaalust alla" TV3- st

    Muidugi õhtuleht on see kõige tõesema informatsiooniga uudiste allikas, mida lugeda.
  7. Juku juust

    Vaata ennem teema vanust ka kui kirjutad ja/või loe teema läbi ennem.
  8. "Kaalust alla" TV3- st

    No nii hull see asi ka ei olnud, inimene avaldas oma arvamust, tundub nii et enda seisukohta ei tohi siin üldse avaldada või? Et peab mõtlema nagu kõik teised tahad öelda? Samamoodi lendad sina ka siia meri põlvini.
  9. "Kaalust alla" TV3- st

    Siin foorumis saadetakse sind ka ju iga toidu kohta käiva küsimuse peale mingit mõttetut toidukava tellima, kas see pole siis kommerts ja raha tegemine?
  10. "Kaalust alla" TV3- st

    Küsiks sellise huvitava küsimuse, et millega peab treener silma paistma sinu arvates?
  11. KICKBOX/MMA TRENN VIIMSIS?!

    Pirita koolis toimuvad nii taipoksi, kui ka kickboxi trennid vaata: www.taipoks.ee ennem küll olid taipoksi trennid Viimsi koolis, aga nüüd kolis Pirita kooli.
  12. http://www.hc-sc.gc.ca/ahc-asc/media/advis...2008_23-eng.php
  13. Angiin!

    Mul saab just mandliopist esmaspäeval 3 nädalat. Mul hakkas pidevate angiinide pärast süda jumpsima, vahelöögid jne.Kui Mandlid paistes ära, siis kindlasti kohe trenni tee kuna süda töötab siis topelt koormusega, sest organism võitleb samas ka bakteritega.
  14. Kindad

    Vaadake tarkpead, kui te loeksite minu esimest postitust, siis saaksite aru miks ma nii kirjutasin, kas ma pean hakkama mõtlema ja käituma nagu teised siin, et üks ütleb teised kohe nagu lambad järgi?
  15. Kindad

    Aga kas sul riietega ei ole häbi saalis käia. Äkki püksid teevad ka jalad nõrgemaks.
×