Jump to content

pintje

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pintje

  • Tase
    Vaatleja
  1. Baruto

    a huvitav miks need sumokad üldse nii pekised olema peavad? sellest ma saan aru, et massi on vaja, et teine välja tõugata, aga miks neil see mass lihastest ei tohi tulla? see 180 kilo oleks ju lihaste abil ka saavutatav nii pikal mehel...
  2. majoneesi joomisest

    see ei ole anekdoot, kuigi teiesugustele spetsialistidele, kes isegi muna kollase valgest eraldavad, võib see tunduda uskumatuna... niisiis, lugu elust enesest: üks mu sugulane, 50ndates tugevalt ülekaaluline mees läks vererõhu ja kolestorooli jms uuringutele ja tuli välja, et on üldse ime, kuidas ta veel elus püsib - nii hullud olid kõik näitajad. arst käskis tal kiiresti oma toitumisharjumusi muuta ja natukenegi sporti tegema hakata. Et aru saada, millest see kohutav kolestorool tuleb, laskis arst sugulasel nädala jooksul üles kirjutada, mida ta sööb ja joob. Ja no mis siis välja tuli: tüübil oli harjumus õhtuti majoneesi juua. ta nimelt EI TEADNUD millest majoneesi tehakse.. ta arvas et tegu on piimatootega, umbes nagu jogurti või hapukoorega, ja nii ta siis jõi seda ilma mingi süütundeta iga päev... nädalas olevat umbes 2 liitrit kulunud:D Niiet ka selliseid inimesi on olemas... igatahes, lool on happy end: nüüd ta asendas majoneesi jogurtiga ja olevat juba 10 kilo alla võtnud. Paar päeva tagasi kohtasin teda vanaema sünnipäeval ja esimest korda oli võimalik teda kallistades oma teise käe sõrmeotsi puutuda:D
  3. kas keegi teadja teab, kui mitu lisakalorit peab sööma, et üks kilo rasva juurde tuleks... või siis mitu kalorit kulutama, et kilo alla võtta. tahaks teada, millega umbes arvestama peab... on see suurusjärgus 10 000, 100 000 või rohkem?
  4. Alkohol

    ega mul miskit küsimust ei olegi, aga tahtsin lihtsalt jagada huvitavat soovitust oma perearstilt: mul on elu aeg olnud madal vererõhk ja üsna aeglane ainevahetus, millega muidugi kaasnevad lisakilod ja energiapuudus ja viitsimatus trenni vms teha. paar kuud tagasi soovitas arst regulaarselt mõnd "pahelist" toodet tarbima hakata, ja kusjuures 5 kilo on alla läinud. Kohv mulle maitse poolest ei meeldi ja seetõttu proovisin parem väikestes kogustes alkoholi juua ja suitsu teha (eks ma varem tarbisin ka vahel, aga pigem õhtuti-öösiti kuskil peol, mitte päeva ajal). Kohe peale hommikusööki teen 1-2 suitsu, lõuna- ja õhtusöögi kõrvale katsun klaasi veini juua, kui see võimalik pole (nt ülikooli sööklas) siis teen peale sööki jälle 1 sigareti. Igaühele sellist "dieeti" muidugi soovitada ei saa, aga madala vererõhu puhul mõjub see küll suurepäraselt:) energiat on tunduvalt rohkem, ainevahetus toimib vähemalt wc-s käimise sagedust vaadates 3 korda kiiremini ja isegi tähelepanu- ja töövõime on justkui parem. niiet pole see asi nii üheseltvõtetav midagi:)
×