Jump to content

rennu21

Kasutajad
  • Sisu loend

    228
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rennu21 postitused

  1. Poks ja Jõusaal ?

    ma tean suht täpselt mida te poksis teete- olen ise olnud Murtasini nimelise(puhaku ta rahus) treeneri all. Tõsi on see et jalad arenevad jube kaua just oma suure koormusastme tõttu(koguaeg kõnnid, jooksed, hüppad..) ning ilmselt on see ka õige et jalatrenn annab ülakehale kaasa kuid siin mõeldakse kindlast küke kangiga kus vaja keha stabiliseerivaid lihaseid, lihaseid mis hoiavad raskust käes või turjal ja nii edasi- ühesõnaga kogu keha on üks masinavärk ja pole just kõige targem mingit lüli välja jätta. Samas oleneb mis su eesmärk siiski lõppkokkuvõteks on kas lihtsalt ülakehale tugevamaid lihaseid või siiski põkimat olemust- see mõtle kõigepealt välja. Kui tugevamat ülakeha siis jah jalad välja jättes midagi hullu ei tohiks olla kuid põkimaks saades jald kah trenni alla.
  2. Nimelt üldist informatsiooni

    alustuseks on tõesti proteiin vale- sul õige külmakapis olemas http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=771 siin ühteist ka mainitud
  3. Nimelt üldist informatsiooni

    ma käisin jooksmas 2x 3kg hantlid pluss pahluudel veel kummalgil 1kg raskused- tee järgi nii 2-4korda nädalas ja vähemalt 30minti. Paar kuud ja saarema maratonil nägu naerul sai sörgitud 4.3 ajaga ja ilma ühegi lihas valuta- selline mõnus nädalavahetuse sörk. Teine asi millest on KORDUVALT juttu olnud et ei loe kordused vaid pinges oleku aeg ehk siis tõesti tavalises seerija tempos 10kordust tehes ei muutu midagi aga kui teha see tempo 2-3korda aeglasemaks on ka kordused tunduvalt raskemad. Saab lõppkokkuvõteks ikka hea trenni kätte
  4. Kätekõverdused

    see vorm on kukimuki tulema kui soovi on. Aga mis puutub nendesse suurtesse kätekõverduste seerijatesse(üle 20x) siis neid ma ei viitsi teha(aegajalt ikka teen) aga soovitus oleks mitte teha "tavatempoga" vaid liiguta aeglaselt- näiteks 3seki alla, hoia mingi 1-2ski, ja üles jälle 3seki(all ära siis maha lase) ja üleval suru nii sirgu kuni tunned selga venimas. Mängi eri seerijatel eri käte laiusega ja vaatame kas siis ka 50 õhtu peale üldse täis saad:D Muide ma teen ühe käega kätekõverdusi nagu Rocky filmis- vastavalt tujule kas igal ülessurumisel vahetan kätt või lasen üks käsi korraga 10-15ni
  5. Poks ja Jõusaal ?

    jalgu välja jätta pole mõtet kuna üksasi on see hüplemine aga teine asi hoopis lihase kasvatus. Asi nimelt selles, et peale mõneaegset saalis käimist ima jalatrennita näed sa välja nagu puratiino- või kui soovid siis Jonny Bravo(keksib ka ringi ja ülevalt põkk). Taipoksi trennis saad sa jalgadele lihtsalt ajalist vastupidavust aga jämedamaks neid seal ei treeni
  6. Imre Vähi sai isaks!

    Õnne ja palju jaksu
  7. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    kui see midagi annab siis 174/67 ja 24
  8. Treening algajale kodustes tingimustes

    sul on 2suurt kuldaväärt asja- sangpomm. Nüüd kasuta youtube ning otsi kettlebell. Ise tegin enne rinda 20kg sangaga nii et peale jooksuringi võtsin sanga kätte ja ise selili autokapotile(suruv käsi liikus kapoti servas mööda) ning surusin- teistele teadmiseks et asi naljakas vaadata aga tehke järgi, eriti koomiline on see esimestel kordadel kui tasakaal puudub:D Lisaks tee sangaga nii ja kui jõudu ja mahti on võid ju teha sõgavaid kereringegi sangaga(umbes nagu tuuleveski soenduse ajal). Oi harjutusi ja võimalusi annab sulle sang meeletult
  9. KOPLI GHETTO!?!!

    siin ei saa isegi vaielda mitte. Kant suht ilus ja rahulik. Hea jooksmas käia nii pargis kui mere ääres.
  10. KOPLI GHETTO!?!!

    tulles tagasi kopli elanike juurde siis ma kah nüüd mõni kuu Kalamajas(kungla uulitsas), ja ka endine mustamäelane:D
  11. Soodsad valgurikkad toiduained

    silma siin küll ei jäänud kuid kui kedagi Kalamaja kandis huvitab korralik piim siis seda mina ostan Kopli tn (balta turu taga poolses otsas üle tee kohviku kõrval) asuvas looduspoest. Liitri lahtise hind 10.80 eeku(hetkel euri hind ei meenu) PS rasvaprotsendiks mainiti 4 pluss miinus olenevalt hooajast- aga maitseb siiski hää
  12. Kas keegi tunneb Heiti Niin'i?

    jälle kord asi aktuaalne
  13. Ühispangas sente vahetamas

    mingi seaduslik piir pidi olema et 20 või oli see 25 eeku(sendid/mündid)
  14. Hobusesalv

    mina ostsin omale säästumarketist ja töötab(kuigi fastum ja olfa või mis ta oli jättis hätta selja ja randme)
  15. Natuke nalja

    vat see oli alles hea
  16. ÜLESKUTSE: J6mminaator sügiseks lavale!

    miks kohe labane??? et poiss sinust julgem on?? ma ei leia siit midagi labast, vastu pidi tuleb toetada neid kes soovivad midagi teha või saavutada
  17. Uue aasta lubadus

    olen edasigi karske, hakkan korralikult trennis käima head uut aastat kõigile
  18. HEAD UUT AASTAT

    et uus tuleks veel parem kui oodata oskame
  19. räpane tänavakaklus

    ise asi kui VAIKUS
  20. Feik pilt?

    http://www.dennis-james.com/flash/main.html
  21. räpane tänavakaklus

    tegelt parem oleks põlve ketta ääre alla varba otsaga lajatada, üks pauk ja siis tee üks suits ning jaluta minema kuna tema omal jalal ei seisa jupp aega, kuid kossi(sääre luud) seda tunnet teab iga jalgpallur ja sellega isegi harjub ehmatab küll ropult kuid see aint korraks ja joodikule narkomaanile vaevalt et eriti tõhus
  22. Pullid pildid netist

    a sa vaata kus ähvardab, laseb pähki turri ja puha, mõtle kui nüüd tissid ka punni puhub siis oi oi oii
  23. Pullid pildid netist

    ja jah auk on auk ja pauk on pauk, ütles vanapagan ja põrutas korstnasse
  24. Pullid pildid netist

    omal ajal tehti tsoonis riistu tselluliit rasva ja toidu õliga suuremaks, algul olla tulemus 5+ kuid hiljem...
×