Jump to content

rennu21

Kasutajad
  • Sisu loend

    228
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rennu21 postitused

  1. Jõusaali tolad...

    Kus sul kava ja kuhu kirjutad kasutatud raskuse? Kui kava nutikas siis äkki mainid nime? Ise olen hetkel proovind androidil jefit nimelist, kohe alustuseks andis 4päevase kava, ette annab harjutuse(vajadusel saad vahetada kui ei sobi) ja korduse ning sinu sisestatud raskuse(saad korduseid vajadusel ka muuta) Järgmisel nädalal kohe pilt ja järjekord ees koos raskustega(kalkuleerib umbmäärase maksimumi ka)
  2. Jõusaali tolad...

    Saalis pole kapuutsiga käind(pole saaliski õieti käind) Aga jooksmisel suht alati kapuut peas, isegi kuumal suvel, ja just et elada oma mulli paremini
  3. Jõusaali tolad...

    Seoses nutikatega trennist- olen minagi see patune kes tirib nutika kaasa ja näpib seda. Mitte Angry birdsi pärast vaid olles esimest kuud jõusaalis ja asi veel võõras. Seal nutikas on mul kava juhistega sees, saan visuaalselt kätte mida ja mis järjekorras teha, kirja saavad kordused ja raskused. Kusagilt tuleb asja õppima hakata.
  4. Kord külmal talvel kus pakast 40kraadi, oli varblane külmast hinge vaakumas. Oli juba peaaegu kõik kui mööda jalutas lehm. Lehm nägi külmund varblast ja situs talle peale. Linnukesel jube hea ja soe, hüppas ja kargas rõõmust. Eemal aga kass nägi rõõmust varblast. Hiilis linnule lähemale, hüppas ja haaras- sõi linnu ära. Loo moraal: Mitte kõik ei ole su vaenlased kes su üle valavad sitaga, mitte k...

  5. Väljavõtted Ida - Virumaa arstide toimikutestTeeme kliendist koopia ja anname kaasa Parem külg kukkus hobuse seljast esmaspäeval Patsient paranes ravist hoolimata Patsient lõpetatakse kortisooniannusega mõne päeva pärast Joonud 2 pudelit viina poole mehe peale Parema kõrva kasutamine vasakul pool ei ole soovitav Räägib, et kõrvalestad võivad hommikul väga valusad olla, kui need padjalt tõsta Kuni ü...

  6. Mis kolme sõna esineb maailmas kõige rohkem?"I love you"Ei, jumal hoidku, "MADE IN CHINA".

  7. Tallinna rohelise kaardi saime, nüüd saime teada kus hetkel buss loksub, miks ta veel kohal ei ole. Androididele on olemas app "kus buss on"

  8. Mõnusaid pühi kallid kaaskannatajad

  9. Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".

  10. Kui olete lastel kõhud täis söötnud ja lastel tuju hea siis suure tõenäosusega lähevad nad taha tuppa mängima. Nad teevad seda hästi vaikselt. See on nüüd teie võimalus kas kasida kööki või istuda diivanile lebosse. Teine võimalus on minna piiluma, et mis lapsed teevad ja kui teid ei märgata saate hiilida neile selja taha. Nüüd avaneb võimalus nende ehmatamiseks. Sel hetkel avastate te, et ka k...

  11. Ilus on õues:D Äkki sel aastal saabub jõulumees saaniga

  12. Millest mõtled?Mõtlen, et kui plaanisin autole mõnd varuosa osta palgapäeval siis nüüd lähen hoopis panka laenu küsima. Tundub, vähemalt hetkel, targem mõte olevat paatmaja soetada.

  13. Jõusaalid põhja tallinnas

    Ei osanud täpsemalt liigitada teema asukohta, kuid huvitavad jõusaalid ja trenni tegemise kohad eriti Põhja Tallinna rajoonis, olgu siis miskid firma või klubi saalid või keldri tasemel- siia võiks üles kirjutada kõik.
  14. Olles poolmaratonil jooksnud pika maa maha, nägin mina sadama lähistel tuukri tn statoili juures viirastust- ohutusmärk et põdrad teel ja 1000m. Kas pole paremat kohta selliseks viirastuseks kui mitte sadama kant

  15. PALJU ÕNNE ARGO ADER!

    Õnne ja rasket rauda. Trennis näeme raisk:D
  16. Jõusaalid põhja tallinnas

    lihased soojaks sörkjooksuga saali:D
  17. Jõusaalid põhja tallinnas

    Aga kui nüüd hantlite ja ketaste kasin valik välja jätta siis muidu inventaar oli OK(selles suhtes et algajad või natuke edasi arenenud treenijatel tegemist on we)
  18. Jõusaalid põhja tallinnas

    Googeldada pole kunst, aga kas seal ka klubid andmeid uuendavad on ise asi. Teema tegin mõttega saada infot inimestelt kes reaalselt ka nende kohtade olemasolust teavad, seda enam et keldri mastaapi saalid üldse avalikusele teadmata.
  19. Jõusaalid põhja tallinnas

    ma ka siinkandi mees pea aasta aga peale pargis pakutava jõulinnaku ja meritoni muud ei tea
  20. siin on jooksul ja jooksul vahe- nimelt enne neid venitusi üldjuhul tehakse ikka mõni maa kergemat sörki et lihas ja veri käima hakkaks- siis venitad.
  21. Marek Kalmus 40

    Kaatunne vananemise puhul
  22. Kas su arvuti on mees- või naissoost

    meie asus on naine(pole ka ime et sülle ronib
  23. Väljakutse

    olen mina korra jooksnud maratoni. ja see oli küll saaremaa 3päeva maraton kuid see näitas kaasvõistlejatele juba piina(1.päev 10km, 2.päev 16,195 ja 3.päev 16km) kes korralikult sooja ei teind või ära ei lõdvestand jooksis veremaitse suus. Ise tol korral pääsesin ilma ühegi lihas valuta(eelnevalt proffülaktika mõttes jooksin käes hoides 3kg hantleid ja ümber jala 1kg raskused. Sulle aga soovin edu ja rõõmsat meelt
  24. RIP Jack LaLanne..

    Ei osanud mujale postitada kuid postitama peaks. Nimelt legendaarne kulturist on kuulu järgi lahkund jättes seljataha 96tugevat aastat.
×