Jump to content

rennu21

Kasutajad
  • Sisu loend

    228
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik rennu21 postitused

  1. paar küsimust seeriate kohta

    nb. vali surumine, või ka wilksi arvuti seal olemas raskuse arvuti
  2. paar küsimust seeriate kohta

    raskuse saad arvutada tööriistade alt
  3. Kreatiin

    ootooot mis asi see kreatiin yldse on ja miks seda tarbida
  4. kuidas treenida

    siis ikka ülakeha tõstetega jalad põlvedest kõvertatud ja suutlikuse piirides...selles mõttes et tallad oleks maas kogu harjutuse vältel
  5. Rasv kõhul

    nu aga palju sa sööd, chipsid coolad, ja muud näksid
  6. Rasv kõhul

    njah kõht viimasena... ja minu teada paar tundi enne magama minekut ei tohiks üldse trenni teha...küll aga hommikul lase seeriate kaupa...
  7. jalgade treenimisega probleem

    nu eks sa pead ikka arstile näitama.... ning jalgu trennist välja jätta ei tasuks....proovi siis väiksemaid kordusi, kergemat raskust...lihtsamaid harjutusi ja kindlasti ei tasu unustada õiget tehnikat
  8. kuidas on õigem teha?

    ma arvan et kui teha siis ikkagi kasutada erinevaid võtteid(käed koos, õlgade laiuselt, ja laia haardega) soovitan ettevaatlikult harjutada ka sõrmede peal... kokku teeb ju effekti nagu saalis mõningad masinad...
  9. mure

    nagu näha siis saalis on ideaalne treenida, kuid mida peaks tegema need kes saalis mingil põhjusel ei käi( pole aega, raha, saali võimalusi, jne). kuidas treenida saaks need kes peavad piirduma lõuakangi, põranda ja tavalise tooliga. nu suured muskli onud olge head ja andke nõu
  10. mure

    nu ikka tohib... asi selles et pikkalt tööl 6päeva nädalas.....kell 8õhtul jõuad koju ja kas sa siis viitsiksid kusagile saali ronida
  11. mure

    tänud eks peab siis vaatama
  12. mure

    jah idee hea aga kui väike väetikene on linnast....mul kogu mure nagu selles.... ja miukse kava peaks tegema
  13. mure

    mnjah..... see se asi ongi et mul pole kangi ega hantleid.......ja usu mind ega ma pole ainuke......
  14. Suured lihased teevad aeglaseks?

    mis mõttes et mitu lööki........mis kleenuke
  15. Suured lihased teevad aeglaseks?

    paraku ei tea......lisad video või miskit
  16. Taipoksi trennid algajatele!

    kas keegi teab mustamäel(akadeemia läheduses) mingit kohta kus saaks õppida kicki või taipoksi eesti keeles kuna venekeelest aru ei saa
  17. Suured lihased teevad aeglaseks?

    ehk täpsustad veits.....kuna ma käisin lühikest aega kickis kuid see oli venekeeles ja ega ma aru eriti ei saand......lisad mõne lingi, õpetus sõnad.....
  18. Suured lihased teevad aeglaseks?

    mul ka lihased kanged ja ega mitte aint õlad......kuid tahaks seda kõike parandada
  19. Suured lihased teevad aeglaseks?

    aga kuidas peaks end treenima siis kicpoksiad et kasvatada kiirust ja suurust....... ehk saaks mingi kava....eriti oodatud on kodused harjutused(lõuatõmbed, kätekõverdused ja muud siuksed vahendid)
×