Jump to content

m2inoo

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

m2inoo

  • Tase
    Algaja
  1. Vahelduv trenn pikkade ja lühikeste kordustega

    Jahjah...tahtsingi seda ka küsida, aga unustasin. Eks järgmisest nädalast ilmselt hakkan pihta siis keskpikkade ja pikkade treeningutega kuuajaliste vahetamistega.
  2. Tere, Tuli mõte proovida vahelduseks teistsugust treeningmetoodikat. Siiani olen treeninud koguaeg lühikeste kordustega ja suuremate raskustega. Ja nüüd olude sunnil sai mõnda aega tehtud pikemaid ja kergemate raskustega seeriaid, mis aitas hästi kaasa. Plaan nüüd treenida kordamööda üks nädal kõik lihased lühikeste kordustega ( ~3 x 8-10 ) ja järgneval nädalal rohkemate kordustega ( ~3 x ~25 ). Kas keegi on sellist metoodikat proovinud või keegi oskab arvamust avaldada?
  3. Uus Kava

    smith tundub lihtsalt kindlam, aga eks ma võtan rahulikumalt, vaatan kuis läheb. Treeningute vahele jääbki mul 1päev kindalt Seega tänud abi eest Varsti näeb kuidas uus kava töötab =)
  4. Uus Kava

    hantlid on hea mõte ja järjekorda saab ikka muuta. aga mis ma siis osade tõmbamiste asemele saaks, et selga treenida? ja pmst kolmandal päeval on mul deadlift olemas, mis siis mõjub ka alaseljale, peaks seljapäevale tõstma jalgade päevalt ära? Smithita teha siis pean lihtsalt väiksemate raskustega tegema kuna põlved pole täiesti töövõimelised. Aga leidub teistelt veel mingeid soovitusi? Esmaspäevast läheb kava käiku siis
  5. Uus Kava

    Otsustasin et võtaks nüüd uueks treeningperioodiks uue kava kasutusse. Mis te arvate et kui hakata tegema sellist kava? Millised on selle kava puudused ja mida võiks muuta? Kava põhja võtsin muidu bodybuilding.com'ist, aga tegin ise mõningat muudatused. Plaanis veel teha aeroobset ka 2x nädalas.
  6. Ektomorfi kava

    mõtlesin ektomorfi kava all seda et kordused ja seeriad oleksid paigas vms. Harjutused ja kõik värk muidugi sama. Toitumine erinev, seda kindlasti. Vaatasin eelnevas postituses empire kava ja tuunisin seda. Lisasin mõned ja vahetasin mõned harjutused. http://www.speedyshare.com/654532249.html . Äkki mõnele lihasele on päevas liigapalju harjutusi? Kommenteerige palun Võibolla tahan isegi mingi aeg hakata tegema neljal päeval, mis ma selleks kavas muutma peaks?
  7. Ektomorfi kava

    Tere, kas siin foorumis on liikumas olnud ektomorfidele mõeldud kavasid? Kasutasin foorumi otsingut ja ei leidnud valmis kava, samas googeldasin ka Sellest ma olen lugedes aru saanud et seerias peaks olema 4-6 kanti korduseid. Tõsi? Kas ühel päeval peaks treenima ühte lihasgruppi? Äkki sheeriks mulle keegi kava mis oleks ektomorfile mõeldud vms.
  8. Kava!!

    Öeldi et pöörduksin teie poole. Sooviks oleks rinna eelisarendamiseks kava(suurem rõhk ülaosale võimalusel, rinna trenn 2x nädalas). Kava võiks olla 4-ks päevaks jaotatud ja mõeldud lihasmassi kasvatamiseks. Ette tänades m2inoo@email.ee
  9. Küsimused kava kohta

    muidu rinda treenisin nii et Lamades surumine 3x10-12 Positiivse kaldega surumine 3x10-12 Positiivse kaldega lendamine 3x10-12 Pullover 3x10-12 Trennis väsitas lihase mõnusalt ära kuid järgmisel päeval on rinnal normaalne tunne, niiet peaks 2 samasugust treeningut vast ikka vastu pidama, või peaks rinnatreeningul veel miskit muutma??
  10. Küsimused kava kohta

    kuuldud ja mõnega varieeringi
  11. Küsimused kava kohta

    biits jääb ikka ühele päevale, väike näpukas aga rinda kahel päeval sellepärast et miks ei võiks, täiesti normaalne ju tegelt või mitte? mõnda piirkonda võib ikka eelisarendada aga kui ma rinna kahele päevale panen kas ma siis ühel päeval teen horisontaaliga ja teisel päeval positiivse kaldega? või teen ühel päeval mõlemat üritan just rinna ülemisele osale rohkem rõhku panna kuna varasemast ajast tegin rohkem horisontaalsega ja siis nende rangluude juurest on õhem lihas vms. Oleks kenam kui lihas oleks rangluuga tasa vms, loodan et mõistate mida ma mõtlen. Samas üritan suruda kitsama haardega kuna see pidi sisemisele osale paremini mõjuma(väidetakse ka vastupidist) ja varasemast laia haardega surumisest läheb rind sissepoole nagu lohku. Kokkuvõttes üritan rinna välispilti parandada
  12. Küsimused kava kohta

    samas võiks kava ka neljaks teha või jääda ikka kolme päeva juurde nädalas? kuida lihasmassi arendamiseks parem oleks? 1.Päev(E) Rind, Trapets, alaselg, kõht 2.Päev(T) Õlg, Triitseps, Biitseps, käsivars 3.Päev(N) Selg, kõht 4.Päev® Rind, jalad, kõht Vs. 1.Päev Rind, Biitseps, Trapets, Kõht 2.Päev Selg, Õlg, Triitseps, Kõht 3.Päev Rind, Jalad, Kõht Edit: Kaotasin biitsa ühelt päevalt ära
  13. Küsimused kava kohta

    Trennis käin T,R,L no põhimõtteliselt on kolm päeva. aga äkki vahetan teise ja kolmanda päeva ära, et õlg jääks viimaseks treeninguks nädalas või jääb liiga suur koormus rinnale?
  14. Küsimused kava kohta

    Tere, oli mõte siis uus kava teha ja mõtlesin et teha äkki sellise jaotusega 1.Päev Rind, Biitseps, Trapets, Kõht 2.Päev Selg, Õlg, Triitseps, Kõht 3.Päev Rind, Jalad, Biitseps, Kõht Mis te arvate sellest jaotusest? Kavas siis hakata lihasmassi kasvatama Hiljem kui jaotuse vead teada siis üritan ära parandada ja postitan ka kava siis,et see ka üle vaadata PS. Fitnessi valmiskavad ei istu eriti mulle
  15. Kõhulihased

    no siis ma arvan et selle pärast siis pole vaja mul põdeda...ja äkki läheb treeningute käigus kah normaalsemaks natuke aga ikkagi sooviks teistele küsimustele kah vastuseid
×