Jump to content

sifka

Kasutajad
  • Sisu loend

    91
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik sifka postitused

  1. LAVA Universal

    ja kuidas sul nende tulemustega on?,tunned et annab midagi juurde ka?
  2. LAVA Universal

    on veel keegi seda toodet kasutanud?
  3. LAVA Universal

    Sama siin jama ainult et seda nii väheseks jätkub.
  4. ENNUSTA JA VÕIDA!

    Indrek Otsus-10 Ivo Pärle-9 Imre Vähi-4 Argo Vaible-13 Argo Ader-6 Marek Kalmus-6 Ott Kiivikas- 3
  5. Palju õnne sünnipäevaks, kallis Rosin!

    mul on kohe uhke tunne et minul on ka samal päeval sünnipäev nagu on Rosinal igatahes:Palju õnne sulle ja jõudu edaspidiseks.
  6. äkki viskad oma msn-i ,rääkiks ligemalt selle kohta
  7. oled proovinud ka mõnele muule lihasgruppile seda süsteemi? näiteks jõutõmbel äkki?,teha nii kaua kuni enam ei kannata.ja siis mingid teised harjutused seljale .
  8. aga mis moodi naad trenni tegid siis,noh raskused olid tavapärasemast väiksemad,kas siis kordusi oli väga palju et mõned seal oksendasid ning hullupööra higistasid?
  9. Hetkene toitumine - õige või vale ?

    lappa siin foorumis ringi,siin on selle kohta pääris mitu teemat ja artikklit toitumise ja rasvapõletamise kohta.
  10. Kas on võimalik ,et kui liiga palju süüa valgurikast toitu ja siis ei suuda keha neid kõiki valke omastada?Vahet on selline tunne et kõht on nagu must auk neelab kõik mis ette jääb ja kõhtu täis ka ei saa.Toit on muidu tasakaalus,riis kana salat kodujuust kohupiim leib piim puder banaan jne.
  11. Liigne valgu omastamine?

    omme peab siis hea trenn tulema
  12. 5x5 kava?

    kuidas/kust saab vaatada kas sa oled ektomorfil või mitte?
  13. Kas keegi on proovinud seda kava?

    eks ma millaski muudan kui triitseps ära tüdineb eks see prantsuse surumine ka hea,kuid mulle sobib teine paremini.
  14. Kas keegi on proovinud seda kava?

    et kas triitsepsi sirutamist lamades ei saa selle harjutusega asendada? http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...ritseps/031.gif kuna ei tunne prantuse surumisel üldse triitsepsi tööd.
  15. Muusika

    Selle vapsee ära unustanud,need filmid olid vanasti mu inspiratsiooni allikad
  16. vorm hommikul parem

    tavaliselt kui mingit või kellegi treeningvideot vaatan,näiteks arnoldi ronnie jay jne.tuleb räige power sissse ning tahaks rauda murda :D
  17. Muusika

    kaks head trennilaulu: http://www.youtube.com/watch?v=JS47QWBycHw ja http://www.youtube.com/watch?v=tcNvDF_7F8k...feature=related
  18. vorm hommikul parem

    Sama siin ,nagu lihast polekski
  19. Eesti otsib superstaari!

    Kristiina ikka,ta selline tore kuuldavasti on ta ka noor,kuulsin kuskilt et 9c klassis käib?
  20. Saksa mahutreening

    siim192@hot.ee tänan ette ära ka
  21. Saksa mahutreening

    mul praegu sama teema ,tiss on mõnusalt haige tundub et rinnale hakkan seda tegema
  22. Saksa mahutreening

    aga äkki keegi veel räägiks oma kogemustest Saksamahu Treeningust.
  23. Saksa mahutreening

    kaua sa seda teinud oled ning on ka lihas suurenenud ka?
  24. Natuke nalja

    täitsa kino vend
  25. Muusika

    Breaking Benjamin - Blow Me Away Väga hea ,kui üritan ennast vihaseks ajada
×