Jump to content

sifka

Kasutajad
 • Content count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About sifka

 • Rank
  Värske olija
 • Birthday 01/01/1992
 1. Toronto Pro 2011

  Järgmine kord peab ka ära proovima.Natukene erinevust tavapäraste harjutuste vahele.
 2. Toronto Pro 2011

  Jäi Bull-i jalatrenni videol silma üks harjutus mida ta sooritab 8-ndal minutil.ehk teadja mehed oskavad sellest harjutusest midagi rääkida?Ilmselt töötavad jalalihased selles harjutuses kuid pole küll varem sellist asja kusagil jalavideos näinud. Tänud!
 3. Vaadaks Rocky filme.Minujaoks on need aegumatud motivatsiooni allikad.Igakord kütab üles ning trenni minnes on suur purakas sees.
 4. Aidake

  Tänud teile,eks ma hakkan joutuubis ringi uurima ning harjutusi tegema.
 5. Aidake

  Ma kõhulihase pärast ei pabistagi,kuna ma käin spordikoolis ning teen 2 korda päevas jooksu trenni ning õhtuti teeme veel üldfüüsilist-kõht,selg,küljed.Mu rasvaprotsent oli ka viimati midagi 6-ga,seega asi pole rasvas.Kõhulihas on ilusti väljas,kuid pole just neid kohti väljas mis pildil on.
 6. Aidake

  Sooviks teada saada kuidas saaks just seda lihast välja,millele on jooned ümber tehtud.Mis harjutused ning muu säärane tark jutt.Olen teinud kõhulihaseid,nii ala kui ka ülakõhule,kuid soovitud tulemuseni pole ma veel jõudnud. Tänud ette
 7. Ei sügele..Lihtsalt tekkisid sinna.Katsudes ei tunne midagi.Ma ei saagi aru mis asjad need seal on:D
 8. Mul küsimus laiale ringile: Nimelt mul tulnud selja peale mingid väiksed punnid sellest päikesest.Need pole mädapunnid,vaid lihtsalt väiksed punased punnid.Et kas selle vastu pole mingit kreemi mis aitaks neid punne ära võtta?.Mul ei tohiks päikse vastu allergiat ka olla kuna eelnevatel aastatel pole sellist jama olnud.Just see aasta,lõi välja siis kui need ilusad ilmad tulid. Paljud räägivad sellest kakao kreemist.Kas see kreem aitab jumet sälitada ning samal ajal ravib nahka selle tugeva päikese eest?
 9. Minujaoks jäi mõistatuseks see kuidas Raigo suutsis oma toitumisega niimoodi välja näha.Süüa päevas 1 korra ning näha selline selle juures.Ise söön nagu jõuan,vahepeal lihtsalt ajan vägisi toitu sisse,kuid kaal ei taha tõusta,ega ka välimus muutu:D
 10. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Jooks oli nauditav.Kahju sellepoolsest kuna ise loodsin Tyson Gay võitu.Samas uus MR on suurepärane!
 11. Usain Bolt vs Tyson Gay 100m

  Vaadates eeljookse ja veerandfinaale on Tyson Gayl raskusi esimese 30-40m,lõpp on see eest võimas.Nii et ma kardan et need 30-40m saavad temale saatuslikuks kui ta just ei suuda seda poolfinaaliks parandada.Olen ikkagi Tyson-i poolt kuna Bolt on hea jooksja,kuid siiski kui Gay võidab,muudub sprindidistantidel võitlus huvitavamaks ning seda enam annab see motivatsiooni kaotajale(kes iganes see pole)
 12. JÕUTÕSTMINE

  Tere! Ka mina sooviksin jõutõstmise kava mis on 3päevaks jaotatud,kui saatmine tüli ei tee. Tänades Siim! siim192@hot.ee
 13. Kohe TV3-s... "Jooksev MEES"

  hea reklaam Gold´s gym-ile ei ,päris hüva film
 14. Marek Kalmus on ?

  uskumatu,lõpetage ära juba,see on veits naljakas
×