Jump to content

Freyr

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Freyr

  • Tase
    Vaatleja
  1. Pulss jooksmisel

    170 pulsiga joostes sul mingit aeroobse vastupidavuse arengut ei toimu, sellisel juhul treenid ainult oma organismi hapnikuvõlga kannatama mis on mõttetu kui sa ei ole keskmaajooksja või sprinter. Kui tahad arendada vastupidavust siis tuleb joosta kuskil 130 löögisagedusega. Muul viisil aeroobset vastupidavust juurde ei tule. Kui esialgu on keskmisest kiirem kõnnak 130 siis peakski kõndima (aga kõnni siiski nö jooksusammuga mitte ära jaluta). Jooksutempo tuleks viia nii aeglaseks, et pulss oleks koguaeg alla 130. Kui läheb kõrgemaks siis natuke kõndida kuni tõmbab jälle alla. See on küll esialgu suht tüütu, aga kui ülepäeviti kuskil kaks nädalat niimodi jooksmas käjja siis on juba märgatava löögisageduse allaminemine ja saad tempot juurde panna. Jooksma peaks min 1 tund. kuigi seda on suht raske uskuda siis selline meetod toimib ja tõmbab löögisageduse vägagi kiiresti madalaks. Inz
  2. probleem ebaproprotsionaalsete õlgadega

    Miks ma peaks arstile minema? Ega mul nohu ei ole. arvatavasti on ühetaoline liigutus niimodi proportsiooni paigast ära ajanud. Olen näit pesapalluritel samasugust asja näinud.
  3. Terv Kui keegi oskab konstruktiivset nõu anda siis probleem seisneb nimelt selles, et peale umbes 6 aastast kettaheitega tegelemist on vasak õlavars (see koht mida trapets kaunistab) kuskil 5 cm lühem kui parem õlavars e siis parem õlg on tunduvalt laiem kui vasak. Olen küll proovinud treeninguga vasakule õlale rohkem koormust anda, aga erilist muutust märganud ei ole. Probleem ei ole mitte õla kakspea lihase? suuruses vaid selles et kakspealihase ja kaela vaheline osa on ühel õlal lühem. Kas on olemas mingi variant kuidas õla seda osa laiemaks (pikemaks) saab ja mida selleks peaks treenima (selg? v hoopis rinnalihas (heide käib pigem läbi õla ja rinna) või hoopis mingi venitamise variant. Loomulikult oleks võimalik treenida vasak õla kakspealihas lihtsalt suuremaks kui parem ja sellega ebaproportsionaalsust vähendada aga eelistaks siiski treenida mõlemad kehapooled ühesuguseks. Jutt sai küll vist veits segane kuna ei ole anatoomias ja igasuguste kehaosade õigesti nimetamises väga tugev aga loodan, et sain enamvähem ära seletada milles asi on. PS! foorumist juba otsisin seda pole mõtet soovitada. Inz
×