Jump to content

L6viLeo

Kasutajad
  • Sisu loend

    185
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

L6viLeo

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 05.05.1990
  1. Väike uurimus

    1. Millist massilisajat olete kasutanud ( toote nimi oleks hea) ? Mass2 ja Hera 80. Mõlemad on suht head. Vahe lihtsalt selles, et herasse pead ise lisama süsikuid jne. 2. Kui palju on see toode teile massi juurde andnud, kui üldse on andnud? Ei tea 3. Kui vanalt hakkasite lihaste vormimisega tegelema ( fitness, bodypump )? 15 Kõige rohkem on segand treeninguid jõusaali kauge asukoht ja sellest tulenevalt ei olnud kooli ajal võimalik korralikult ja intensiivselt kogu aeg teha. Veel on segand töö, kuna vahel viibin nädal aega tsivilisatsioonist eemal. Vigastustes on põlv segand trenni(põlve aga vigastasin tööl). Muidu ma ütleks, et jõusaalis treenides on vigastuste oht minimaalne kui mõistusega teha. ja kui hakkabki vigastus tulema, siis tavaliselt tunned harjutuse käigus, et ei ole enam mõtet edasi pressida.
  2. Sõjaväe komissariaat

    Iisraelis sa ei saa isegi valida enne kui kaitseväes pole olnud Ja kui vaatame põhjanaabritepoole, siis sealgi on hoopis teine suhtumine ajateenistusse.
  3. Valgurikkad snäkid

    Keeda mune kaasa. Maa tööl vahel ikka harrasta
  4. Sõjaväe komissariaat

    Huvi pärast küsin, et mis seal vahipatis siis nii ägedat oli?
  5. rannabiitseps

    Ma vaatan, et see sõna "KIIRELT" on siin jõle pop sõna. Unustage ära selline sõna
  6. YouTube videod

    Miks ta oma jalgadega vahepeal niimodi siputab?
  7. Sõjaväe komissariaat

    Täitsa võimalik. Mulle räägitud juttude põhjal on suurtükk ikka lebom koht kui pioneer.Ise käind ei ole, ei tea. Samas ega sinna ilmaaegu soovitata jalkpall kaasa võtta:D
  8. Sõjaväe komissariaat

    Kõige huvitavam. Suurtükk ja õhutõrje on lebod küll aga pioneer pakub selle ajaga palju huvitavamat teenistust. ja seal saad igasuguseid erinevaid lube teha, asju õhku lasta jne.
  9. Sõjaväe komissariaat

    Soovitan pioneeri(Y)
  10. Sõjaväe komissariaat

    [ ja suht kasutu meil pidada seda kaitseväge või ka palgalist. eesti on selline et vastavalt leintnadi sõnadele käiakse eestist max 2 tunniga yle. ja siis pole liitlastel ka muud teha kui rynnata kaitstud positsioone. 2h üle Isegi autoga ei sõida sa 2h üle eesti:D Tank liigub maks ca 60km/h. maastikul veel aeglasemlt. Kui avada kolonnile varitsus, siis läheb kolonni taas liikuma saamiseks ikka palju aega. Ma ei tea kas teile seal räägiti viivituslahingutest, sissisõjast jne või sa magasid nendes tundides, aga 2h või isegi 24h küll eestit ära ei võta. Ei hakka praegu spekuleerima palju selleks kuluks. Pealegi vaadake mis Afgaanis toimub. Maailma suurimad jõud vaevlevad, et sõda võita. Ja sõjad ei tule üle öö
  11. Jõusaali tolad...

    Kuskil seltskonnas jutuks tuleb mingi trenni teema, siis mõni ikka laseb utoopiat. Üks rääkis, et "ma teen sangpommi aint, ülepäeviti rebin 50kg mingi 300korda". Teine räägib kuidas ta kunagi käis jõusaalis korra ja mingi 200kg vabalt üles lükkas. Jne, jne, jne
  12. YouTube videod

    See tüüp näeb küll suht väärakas välja.
  13. Toitumiskava

    Mees on kiitust väärt. Tavaliselt tullakse umbes sellise küsimusega, et "mida ma sööma pean, kas keegi teeks mulle kava" jne. Aga antud juhul on inimene ise vaeva näinud ja uurinud. Retsept
  14. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Holland- Hispaani 2-1
  15. Jalgpalli MM - ENNUSTA JA VÕIDA!

    Urugai- Saksama 0-3
×