Jump to content

rookie5

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rookie5

  • Tase
    Vaatleja
  1. Tõsiselt masenduses...:(

    Et siis põhiline oleks esialgu rasvakihi saamine? Olen kuulnud, et kõhnadel inimestel ei tulegi lihased eriti esile ja et lihas kasvab rasva "najal".... ons see tõsi? Suur aitähh kõigile...
  2. Tõsiselt masenduses...:(

    Tere! Mul on ausalt öeldes suur masendus ja alaväärsuskompleks oma keha üle. Ma olen 186 cm pikk ja kaalun 71 kg- nagu öeldakse; pikk ja peen, nagu sitaseen. Teinekord ei julge päikese käes isegi särki miaha võtta kuna kõik näevad minu keha. Söömise kohapeat ma ei kurda- ma söön hommikul 2-3 röstsaia, lõunal söön natukene rohkem ja siis õhtul söön kõige rohkem. Biitsepsi ümbermõõt on kõigest 28 cm, reie ja säärelihaseid pole peaaegu et märgatagi, lisaks sellele paistavad roided välja. Rasvakihti absoluutselt ei tundu olevat. Kõik mu sõbrad narrivad mind, et ma sobiksin väga hästi naismodelliks ning küllap võidaksin järgmise American's next topmodel'i tiitli .... Tõsine masendus tekib selliseid solvanguid kuulates. Ma pole kunagi jõusaalis käinud. Olen mänginud pallimänge ja neid mängides saan aru, et füüsiline vorm on ikka väga nigel. Äkki oskaksite teie mind aidata? Missugust treeningkava peaksin kasutama? Ise arvan et Algajate kava(2) oleks suhteliselt jõukohane. Keerulisem probleem on raskustega. Kumb on tähtsam, kas see kui teen seeriad korralikult ära, või raskuste suurus? Tahaks midagi manustada ka, mis aitaks kasvatada lihast (vaatasin FAST CREATINE 100% Pure Creatine). Kas peaks veel midagi kasutama, et tulemused kiiremini väljapaistma hakaksid? Ma loodan, et keegi oskab mind aidata või välja pakkuda mida ja kuidas ma peaksin tegema... Aitähh!
×