Jump to content

dave

Kasutajad
  • Sisu loend

    14
  • Liitus

  • Viimati külastanud

    Never

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

dave

  • Tase
    Algaja
  1. kõht!

    no nii. ma tahaks teada, milline harjutus mõjub kõige rohkem alakõhule ja omaks rohkem rasvapõletus funkts. kui mõnd massikasvatus. Nimelt olen kõvasti trenni rassind, aga alakõhuga pole ikka rahul. ja keegi vähe targem vend võiks üldse mõnda head kõhukava soovitada
  2. rasvaimu

    tahaks natuke teada selle protseduuri põhiolemusest. Ja mis see üldse maksab.
  3. peale haigust trenni

    Kui kaua peaks peale haigust veel kodus olema? Mul oli köha ja nohu ja mandlid paistes jne. Praegu nagu kõik enam vähem. Ja mul üldse kaks nädalat vahele jäänud. Võibolla kuidagi teistmoodi alustada nüüd. tänan ette!!!
  4. möla nurk

    kle, see "oleks"tänapäeval ei maksa ju midagi. Aga miks ta ei läinud. Te oleksite ju kahekesti sõbraga võinud minna, siis Eesti taset kõrgel hoidnud ja puha
  5. nikotiin ja MUU SODI viivad kehast enamus vajalikud ained välja ja tulemust pole loota???? äkki natuke üle pingutatud@tarmo90
  6. küsimus Otile!

    Palju Õnne võidu puhul kõigepealt. Minu küsimus on selline, et miks on madalal pulsisagedusel aeroobne treening parem. Minu puhul siis jooksmine.
  7. käin kolmandat hooaega jõusaalis ja olen otsustanud asja tõsiselt võtma hakata. Kuid samas ma suitsetan. Kuidas see lihastele mõjub.??? Võiks vastata keegi, kes selle kohta midagi ka teavad??
  8. kui suvi jääb vahele

    suvi jäi vahele, sest käisin matkamas ja tööl. Aga oskab keegi täpsemalt õelda, mida peaks tarvitama, et kiiremini taastuda
  9. kui suvi jääb vahele

    nagu eelmine jäi ka see suvi vahele. sügisel jõuksi minnes oli pettumus suur. ja see, mis oli tuli maru raskelt tagasi. Mida teha, mida süüa, kuna sööma hakata, mis kava kasutada, et see masendav periood võimalikult kiirtesti läbi saaks?
  10. Kreatiini ja Glükoosi suhe??

    kas sa tahad sellega öelda, et pean 200 g glükoosi päevas sisse õgima. ei taha hästi uskuda, et see suhe nii suur on.
  11. Huvitaks, et mis on kreatiini ja glükoosi suhe.nt. kui 5 g. kreatiini, siis kui palju glükoosi?
  12. Saun

    Kuidas selle saunaga siis ikka on? Kas peale jõutreeningut on soovitatav sinna minna või mitte? Kui ei ole siis miks?
  13. kreatiin ja saun

    Kas kreatiini kuuri ajal saunas võib käia
×