Jump to content

Landser

Kasutajad
  • Sisu loend

    16
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Landser

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev February 8
  1. Proteiin

    Ei ma seda mõtlengi. Firma firmaks, huvitabki see, koostis ikka. Mõtlesingi, et keegi soovitaks õige koostisega protekat lihaste suuremaks ehitamiseks.
  2. Proteiin

    Et siis Whey100% hakkab otsa saama ja oleks vaja uus osta. Milline? Eesmärk on eelkõige massi kogumine. Olemas on kreatiin ja süsivesikud. Eelmine kord aitas kreatiini valida sõber aga tema on nüüd sõjaväes.
  3. Malto6 vs. Dextro (Fast)

    Keegi võiks vastata, sest tahaks täna ära tellida kuid ei tea kumba.
  4. Malto6 vs. Dextro (Fast)

    Olemas on siis Tai Kane kreatiin ja 100%whey gold.
  5. Kumb siis valida kas Fast Malto6 või Fast Dextro ? Eesmärk on massi tõsta eelkõige.
  6. Liha ribidele.

    Öeldi ju selgelt, et ribide pealt...
  7. Süsivesikud ja stuff.

    Haha @ cold värk . Kirjaviga tuli lihtsalt mul.
  8. Süsivesikud ja stuff.

    Ennem oli Tai Kane malto, 2,5 kilogrammine ämber.
  9. Tervist. Küsimus selline, et süsivesikud said otsa ja vaja uued osta. Milliseid soovitate ? Eesmärgiks lihasmassi suurendada. Olemas on 100% Whey cold ja Tai Kane kreatiin - Et mis nendega kõige paremini sobiks (süsivesikutest) Teiseks siis selline küsimus, et pole nüüd ammu käinud trennis ja ei mäleta õieti sedagi, et millal tuli võtta proteiini, millal kreatiini jne. Et oleks tänulik kui te sõnastaksite selle, et mitu korda päevas mida võtta ja millal. Suured tänud!
  10. Käed

    Suured tänud.
  11. Käed

    Tervist! Küsimus siis selline, et oskaksite anda mõne harjutuse treenimaks neid lihaseid mis on küünarnukist veidi ülalpool(ei tea nende lihaste täpset nime, kui neil üldse on eraldi nimi ) Ehk siis need lihased, mis on pildil punase ringi sees: http://img411.imageshack.us/img411/2706/mu...nt1fitnelk7.jpg Tänud!
×